دسته ها

فناوری اطلاعات واقعیت تغییر ظاهر اینستاگرام (سیاه و سفید)

واقعیت تغییر ظاهر اینستاگرام (سیاه و سفید)

به تازگی با شواهد به دست آمده با توجه به تصاویری که به‌تازگی از برنامه‌ی «اینستاگرام» (Instagram) منتشر شده، به نظر می‌رسد که این شبکه‌ی اجتماعی قرار است با تغییرات ظاهری مواجه شود و رنگ آن از آبی به سیاه و سفید تغییر کند. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

درحالی که بسیاری از شبکه‌های اجتماعی با تغییرات زیادی مواجه شده‌اند، تغییرات در اینستاگرام سرعت پایین‌تری دارند. به تازگی تصاویری از این برنامه منتشر شده که نشان می‌دهند در آینده شاهد تغییرات ظاهری در این شبکه‌ی ‌اجتماعی خواهیم بود.

در این تصاویر مشخص شده که Instagram قصد دارد از رنگ سیاه بیش از پیش استفاده کند و دیگر خبری از رنگ آبی نیست. با اضافه شدن رنگ سیاه به این شبکه‌ی اجتماعی، ظاهر آن به سیاه و سفید تغییر می‌کند. حتی آیکون‌های برنامه هم تغییر کرده‌اند و دکمه‌ی دوربین از حالت دایره‌ای به شکل دوربین تغییر کرده است. آیکون اعلان‌ها هم به صورت یک قلب درآمده و دیگر داخل یک دایره دیده نمی‌شود. ظاهر دکمه‌ی خانه هم با تغییرات کمی همراه بوده.

واقعیت تغییر ظاهر اینستاگرام (سیاه و سفید)

تغییر ظاهر اپلیکیشن اینستاگرام

ظاهر جدید این شبکه‌ی اجتماعی مدرن‌تر از قبل شده و تفاوت زیادی با شکل و شمایل کنونی دارد. هنوز مشخص نیست که این تغییرات از چه زمانی اعمال می‌شوند. البته سخنگوی شرکت اینستاگرام گفته این طراحی تنها در مرحله‌ی آزمایشی بوده.

واقعیت تغییر ظاهر اینستاگرام (سیاه و سفید) واقعیت تغییر ظاهر اینستاگرام (سیاه و سفید) واقعیت تغییر ظاهر اینستاگرام (سیاه و سفید) واقعیت تغییر ظاهر اینستاگرام (سیاه و سفید) واقعیت تغییر ظاهر اینستاگرام (سیاه و سفید) واقعیت تغییر ظاهر اینستاگرام (سیاه و سفید)

 

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>