دسته ها

اپلیکیشن ۳ تا از بهترین اپلیکیشن های عیب یابی اندروید

۳ تا از بهترین اپلیکیشن های عیب یابی اندروید

شاید شما هم بخواهید که از عملکرد صحیح دستگاه اندرویدی خود مطلع شوید. شاید برای شما هم اتفاق بیافتد که دستگاه اندرویدی شما دچار مشکل شود ولی شما ندانید که مشکل از کجاست. ما در اینجا به شما ۳ اپلیکیشن برای بررسی دقیق به شما معرفی می کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

AnTuTu Tester

AnTuTu Tester اپلیکیشنی است که توسط شرکت بزرگ AnTuTu برای کنترل عملکرد دستگاه های اندرویدی تولید شده است. این برنامه می تواند باتری تلفن شما را طی یک آزمایش چند ساعته به طور دقیق بررسی کند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا امتیار باتری خود را با دیگر تلفن ها مقایسه کنید. علاوه بر این می توانید به کمک این برنامه LCD، Multi Touch، رنگ محیط کاربری و … را نیز آزمایش کنید.

۳ تا از بهترین اپلیکیشن های عیب یابی اندروید

 

Phone Doctor Plus

Doctor Plus یکی از قوی ترین برنامه تست تلفن است که بیش از ۲۵ تست مختلف از جمله تست ۳G، ۴G، Bluetooth، GPS، CPU، حافظه های داخلی و … را در اختیار شما می گذارد. گفتنی است این برنامه برای IOS نیز منتشر شده و دارای رابط کاربری بسیار دوست داشتنی است.

۳ تا از بهترین اپلیکیشن های عیب یابی اندروید

 

Phone Tester

Phone Tester یکی دیگر از برنامه های محبوب تست گجت های همراه است که بسیاری از تست های اپلیکیشن های قبلی را شامل می شود و دارای تست های منحصر به فرد خود نیز می شود. نکته مهم در مورد این برنامه پشتیبانی آن از اندروید ۶ یا Marshmallow است.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>