دسته ها

ترفند ۸ روش برای نوسازی پروفایل لینکداین خود

همه ی ما برای عید نوروز خانه تکانی می کنیم تا از آلودگی ها دور باشیم حال نیز یکی از بهترین زمان هایی است که پیام هایی را که پروفایل لینکدان خود منتقل کرده اید را پاک کنید. شما باید یک پروفایل لینکدانی تاثیر گذار داشته باشید تا خواننده را برای تماس و پیشنهاد کسب و کار به شما تحریک کند. در ادامه با همراه باشید. 

در این مطلب ۸ راهنمایی برای آنچه که می‌بایست در این فصل برای پروفایل لینکداین خود انجام دهید، ذکر کرده‌ایم.

۱. اگر قصد بروزرسانی تصویر چهره خود را دارید، به یاد داشته‌ باشید که این تصویر شناسه‌ای برای شما در تمام بخش‌های لینکداین است. آیا نگاه حرفه‌ای و موثری را در چهره خود یافته‌اید؟ آیا عکس موجود هنوز هم شبیه تصویر کنونی شماست؟ بهتر است که هر ۳ تا ۵ سال یکبار تصویر جدیدی را در پروفایل قرار دهید. از یک پس‌زمینه تاثیرگذار استفاده کنید: یک معمار در مقابل ساختمان، یک وکیل در کنار قفسه کتاب‌ و غیره.

۸ روش برای نوسازی پروفایل لینکداین خود

۲. آیا تیتر خلاصه شرح فعالیت، عنوان دلنشینی برای شما و شرکت‌تان نیست؟ در جهان امروز، شما فقط در ۱۲۰ کاراکتر فرصت این را دارید که تاثیرگذاری فوری خود را بر روی یک خواننده اتفاقی بگذارید. از کلمات کلیدی بهره ببرید تا بدین وسیله از آن برای جستجوی بهتر شما استفاده شود.

۸ روش برای نوسازی پروفایل لینکداین خود

۳. راه‌‌های موجود برای تماس با شما را در تمام رسانه‌های ارتباطی آسان کنید. مطمین شوید که تمامی آن‌ها به توییتر، فیس‌بوک، ایمیل، وبلاگ و وب‌سایت کاری شما متصل هستند. آیا لیستی از شماره تلفن‌ها تهیه کرده‌اید؟ هر کسی روشی را برای برقراری ارتباط و در دسترس بودن همه این موارد ترجیح می‌دهد.

۸ روش برای نوسازی پروفایل لینکداین خود

۴. آدرس کوتاه‌شده‌ای را برای لینکداین خود بسازید و از آن استفاده کنید. با این کار دید واضح‌تری را در زمانی که از آن در وب‌سایت، رزومه، وبلاگ، اسلایدها، امضای ایمیل، ابزارهای بازاریابی و کارت ویزیت خود استفاده می‌کنید، ایجاد می‌نمایید. اگر فرد دیگری از نام مشابه شما در پایان URL خود استفاده کرده‌ است، کمی خلاقیت به خرج داده و انتخاب منطقی‌تری را انجام دهید.

۸ روش برای نوسازی پروفایل لینکداین خود

۵. بخش خلاصه شرح حال خود را این‌گونه بسازید: توضیح کوتاهی را از جایی که مهارت‌های خود را کسب نموده‌اید، چیزی که الان هستید و اهدافی که در آینده دارید، با صدای خودتان بیان کنید. به نظر می‌رسد که این مورد می‌تواند توصیفی کوتاه از شما باشد به شرطی که در صورت طولانی شدن آن، مخاطب را آزرده نکند. فیلم‌های کوتاه، پادکست، لینک‌‌ها، پی‌دی‌اف‌ یا اسلاید، مواردی هستند که می‌توانند برای تکمیل گفته شما، مورد استفاده قرار بگیرند.

۸ روش برای نوسازی پروفایل لینکداین خود

۶. اطمینان حاصل کنید که بخش مربوط به تجربیات شما، وسعت آنچه را که در روزهای مختلف در پی انجام آن بوده‌اید، نشان می‌دهد. موارد کلیدی را که در هر موقعیتی آموخته‌اید، توضیح دهید. موفقیت‌های موجود در این بخش می‌بایست بخش‌های دیگر را کامل کند. از کلمات اختصاری یا اصطلاحات مربوط به صنایع خاص خودداری کنید، چراکه ممکن است خوانندگان، اطلاعاتی را در حوزه فعالیت شما ندانند.

۸ روش برای نوسازی پروفایل لینکداین خود

 

۷. مطمین شوید که بخش تجربیات و خلاصه شرح حال شما، درباره خودتان باشد، نه شرکت شما، حتی اگر که در آن‌ شرکت حضور دارید. این مربوط به مشخصات و پروفایل خصوصی شماست. لینکداین صفحاتی را هم برای پروفایل شرکت‌ها فراهم نموده‌است تا در جای دیگری به شرح آن بپردازید و کسب و کار خود را در بازار نشان دهید.

۸. مهارت‌های خود را با دقت و تمرکز فهرست کنید: بسیار خاص باشید. “بازاریابی” به خودی خود یک مهارت نیست. “تجزیه و تحلیل رسانه‌های اجتماعی” مهارت دقیق‌تری را نیاز دارد که به عنوان “تجزیه و تحلیل بازاریابی یک پارچه” بیان می‌شود. مشتریانی را که درباره تجربیات شما، به طور مستقیم اطلاعاتی ندارند، جمع‌آوری نمایید، تا از هر طریقی که ممکن است، شما را تایید کنند.

۸ روش برای نوسازی پروفایل لینکداین خود

خب، اکنون کارهای سنگین و بزرگی را انجام‌ داده‌اید. دوباره به بخش‌های مختلف نگاهی بیندازید. گاهی اوقات، نوسازی بهارانه شامل بازسازی‌های جزیی می‌شود و در مواردی ساختار کلی را اصلاح می‌کند. نوشتن و ذخیره چندباره، باعث

می‌شود که در بدست آوردن برندی جدید و بهبودیافته پیشرفت کنید. مطمین شوید که همیشه هدفمند کار می‌کنید تا بدین وسیله به نتایج مطلوب در بخش‌های گوناگون دست پیدا کنید و بهترین اعتبار را در لینکداین کسب نمایید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>