دسته ها

فناوری اطلاعات دسترسی به همه فایل های ابری از یکجا

دسترسی به همه فایل های ابری از یکجا

مدیریت حساب های ابری برای ما کمی سخت است. اگر شما هم می خواهید که حساب های ابری خود را بهتر مدیریت کنید می توانید از وب سایتی که معرفی می کنیم استفاده کنید.در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

شاید از دراپ‌باکس برای ذخیره‌سازی ایمیل‌ها و اسناد مهم استفاده می‌کنید. گوگل درایو شما حافظ تصاویری است که تاکنون ذخیره‌ کرده‌اید و از آی‌کلود نیز برای ذخیره‌سازی و همگام‌سازی فایل‌های خود بین آی‌دیوایس‌ها استفاده می‌کنید. حالا تصور کنید که برای دسترسی به فایل‌هایی که در این فضا‌ها ذخیره‌سازی کرده‌اید، هر بار باید به اپلیکیشن یا وب‌سایت هرکدام سر بزنید.

دسترسی به همه فایل های ابری از یکجا

 

خوشبختانه سرویس‌هایی ساخته شده‌اند که می‌توانند با دریافت اطلاعات پایه‌ای هر کدام از فضاهای ذخیره‌سازی، امکان این موضوع را فراهم کنند که بتوانید به صورت همزمان به همه فایل‌های خود در گوگل درایو، دراپ‌باکس، وان درایو یا آی‌کلود دسترسی پیدا کنید و همچون یک گالری، تصاویر، ویدیو‌ها، اسناد، ایمیل‌ها یا هر مورد دیگه‌ای را در آن مشاهده کنید.

دسترسی به همه فایل های ابری از یکجا

 

در این سرویس امکان جستجو بین همه فایل‌هایی که در سرویس‌های ابری دارید فراهم شده است و همچنین می‌توانید با نصب اپلیکیشن‌ آن‌ها روی گوشی هوشمند خود، در هرجایی به همه فایل‌های خود دسترسی داشته باشید.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.anycloud.co یا https://www.zeropc.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>