دسته ها

اپلیکیشن اضافه کردن واترمارک های مختلف به تصاویر با InstaMark

اضافه کردن واترمارک های مختلف به تصاویر با InstaMark

خیلی از افراد برای دوست دارند که واتر مارک های جذاب به تصاویر خود اضافه کنند. InstaMark اپلیکیشنی برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توان واترمارک های جذاب به تصاویر خود اضافه کرد.در ادامهع با ما همراه باشید.

 

نشر تصاویر در دنیای مجازی در کنار تمام نکات مثبتی که دارد می‌تواند باعث کپی برداری‌های غیر مجاز شود به طوری که عکس‌های شما توسط کاربران مختلفی ذخیره و به اشتراک گذاشته می‌شود بدون آنکه نامی از شما در توضیحات عکس ثبت شده باشد. یا حتی در برخی موارد مشاهده شده است که افراد سودجو تصاویری که توسط افراد دیگری ثبت یا تهیه شده را با نام خود منتشر می‌کنند  اپلیکیشن‌هایی مانند InstaMark ابزارهای مفیدی هستند که قادر به ثبت لوگو یا نام شما روی تصاویر هستند و تا حد زیادی به حفظ Copyright عکس‌ها کمک می‌کنند. البته هدف این برنامه‌ها مبارزه با افراد سودجو نیست چرا که اگر قصد سواستفاده از یک اثر وجود داشته باشد به هر طریق راهی برای انجام آن پیدا خواهد شد. InstaMark بیشتر برای ثبت نام یا لوگوی صاحب اثر بر روی عکس‌ها به کار می‌رود تا وقتی عکس‌های شما توسط علاقه‌مندان ذخیره و در شبکه‌های دیگر منتشر می‌شوند نام و لوگوی شما نیز همراه با عکس به معرض نمایش گذاشته شود.

اضافه کردن واترمارک های مختلف به تصاویر با InstaMark

 

علاوه بر تمام مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره شد تزئین عکس‌ها نیز یکی از کاربردهای مهم واترمارک‌ها محسوب می‌شوند. برای مثال بسیار جالب خواهد بود که مواردی همچون تاریخ و مکان ثبت عکس یا حتی آب و هوایی که در لحظه‌ی ثبت تصویر در آن ناحیه وجود داشته است روی تصاویر حک شود. InstaMark علاوه بر امکان اضافه کردن نام و لوگو از موارد بسیار متنوعی نیز برخوردار است که توسط آن می‌توانید عکس‌های ثبت شده را با استیکرها و اطلاعات گوناگون ترئین کنید. ده‌ها پوسته‌ی مختلف برای آب و هوا، بیش از ۱۰۰ طرح و دیزاین مختلف، ۴۰۰ استیکر و Clipart برای تزئین تصاویر، ۱۰ فیلتر تصویری جذاب و … تنها بخشی از آیتم‌هایی هستند که در این برنامه در اختیار شما قرار خواهند گرفت. در صورتی که GPS و اینترنت گوشی نیز فعال باشد این برنامه می‌تواند به طور خودکار نام محل و وضعیت آب و هوایی را روی عکس‌های شما ثبت کند. معمولا کاربران برای متفاوت سازی تصاویر از اپلیکیشن‌هایی استفاده می‌کنند که دارای فیلترها و افکت‌های تصویری مختلف است. اما InstaMark با روشی متفاوت سعی به متنوع کردن تصاویر دارد و به طور ویژه پیشنهاد می‌کنیم همین حالا این برنامه را دانلود و امتحان کنید تا با یکی از متفاوت‌ترین اپلیکیشن‌های مربوط به تصاویر آشنا شوید. امکانات و تفاوت‌هایی که در InstaMark وجود دارد دل کندن از آن را سخت می‌کند و احتمالا با یک بار امتحان، به یکی از کاربران ثابت آن تبدیل خواهید شد. InstaMark با حجم ۱۷ مگابایت برای اندروید ۴.۱ یا بالاتر منتشر شده است و دارای بیش از ۵۰۰ هزار دانلود در پلی‌استور گوگل است.

نکات مثبت

  • امکان اضافه کردن نام و لوگو به تصاویر
  • امکان ثبت وضعیت آب و هوایی هنگام عکسبرداری
  • امکان ثبت نام محل عکسبرداری

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>