دسته ها

اپلیکیشن ماشین حساب پیشرفته در اندروید با One Calculator

ماشین حساب پیشرفته در اندروید با One Calculator

خیلی از افراد به دنبال ماشین حساب های پیشرفته بودند تا معادلات ریاضی را حل کنند. اپلیکیشن  One Calculator برای گوشی های اندرویدی است که یکی از پیشرفته ترین ماشین حساب های حال حاضر است که امکانات زیادی دارد. در ادامه با ما همراه باشید. 

 

One Calculator علاوه بر امور پایه و اصلی ریاضیات، از محاسبات پیشرفته نیز پشتیبانی می‌کند. برای مثال شما توسط این برنامه می‌توانید معادلات انتگرال معین را حل کنید و حتی موارد مربوط به زوایای مثلثی را نیز مورد محاسبه قرار دهید. امکانات برنامه به همین سطح خلاصه نشده است و اعمال بسیاری همچون تبدیل واحدهای اندازه گیری، اعداد مختلط، گراف‌ها، ماتریس‌های دیفرانسیل، تبدیل اعداد اعشاری و مبناهای مختلف و … نیز در این برنامه گنجانده شده است تا بتوانید نهایت استفاده را از این برنامه در محاسبات ریاضی خود ببرید. درواقع می‌توان گفت که اگر دانشجوی رشته‌ی ریاضی هستید، یا بنا بر شغل خود نیاز به انجام چنین محاسباتی دارید، One Calculator شما را ناامید نخواهد کرد. نکته‌ی جالبی که در رابطه با One Calculator وجود دارد هوشمند بودن برنامه است به این معنا که اگر در محاسبات خود اشتباهی داشته باشید، این برنامه آن را تشخیص داده و به شما گوشزد می‌کند. همین موضوع می‌تواند در انجام محاسبات دقیق و حساس کمک حال شما باشد تا نهایت دقت و اطمینان را در نتایج خروجی به همراه داشته باشید. رابط کاربری برنامه نیز به طور کاملا گویا و حرفه‌ای طراحی شده است و می‌توانید به راحتی به ابزارهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید. استفاده از این برنامه در تبلت‌ها نیز بهینه‌سازی شده است و می‌توانید فارغ از نوع دستگاه خود، به استفاده از One Calculator بپردازید.

این اپلیکیشن با حجم ۲ مگابایت برای اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر منتشر شده است که دارای بیش از ۱۰۰ هزار دانلود در پلی‌استور گوگل است. چنانچه مایل به دریافت این برنامه هستید می‌توانید از طریق لینک‌های زیر، اقدام به دانلود One Calculator کنید.

نکات مثبت

  • انجام محاسبات پیشرفته‌ی ریاضی
  • پشتیبانی از انتگرال و …
  • رابط کاربری متریال
  • حجم کم (۲مگابایت)

نکات منفی

  • نبود امکان انجام خودکار محاسبات با نمایش راه حل
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>