دسته ها

فناوری اطلاعات سرعت تایپ خود را آزمایش کرده و بهبود دهید

سرعت تایپ خود را آزمایش کرده و بهبود دهید

همه ی ما می دانیم که تایپ کردن سریع از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما در اینجا به شما وب ساتی را معرفی می کنیم که می توانید سرعت تایپ خود را آزمایش کنید و افزایش دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

انگشت‌های سریع که می‌توانند سریع تایپ کنند و در دستگاه‌های الکترونیک مانند کامپیوتر، گوشی و تبلت‌ها متنی را سریع بر روی نمایشگر به نمایش درآورند، بسیار مهم هستند.

برای اینکه سرعت تایپ فارسی خود را بیشتر کنید، ابتدا به وب‌سایت ۱۰fastfingers.com بروید و با انتخاب گزینه Start a typing test و انتخاب زبان فارسی، شروع به تایپ کلماتی کنید که در جمله‌ای نمایش داده می‌شوند. آزمایش تایپ سریع شما تنها یک دقیقه است و باید بتوانید حداکثر کلماتی که می‌توانید را در این یک دقیقه تایپ کنید.

سرعت تایپ خود را آزمایش کرده و بهبود دهید

 

با آزمایش تعداد کلماتی که در آن یک دقیقه توانسته‌اید تایپ کنید، متوجه می‌شوید که در چه مرحله‌ای قرار دارید. پس از این یک دقیقه، تعداد کلماتی که توانسته‌اید در آن زمان تایپ کنید، تعداد کلمات صحیح و غلط تایپ شده و وضعیت کلی شما نسبت به باقی کاربران به صورت یک درصد مشخص می‌شود.

سرعت تایپ خود را آزمایش کرده و بهبود دهید

 

تایپ کردن سریع نیاز به تمرین دارد. به همین خاطر اگر می‌خواهید امتیاز خود را بهتر کنید، باید هر روز این آزمایش که تنها یک دقیقه از وقت شما را می‌گیرد را انجام دهید تا در نهایت هر روز به نتایج بهتر و بهتری دست یابید. اگر به مرحله‌ای رسیدید که توانستید با امتیاز تایپ سریع خود بقیه را شگفت زده کنید، لینکی مخصوص اشتراک گذاری نتایج شما وجود دارد.

 

سرعت تایپ خود را آزمایش کرده و بهبود دهید

سرعت تایپ خود را آزمایش کرده و بهبود دهید

علاوه بر آزمایش سرعت تایپ، وب‌سایت http://10fastfingers.com از بخش‌های دیگری مسابقه‌های تایپ سریع و تمرین‌های بدون محدودیت زمانی نیز برخوردار است. اگر در تایپ کیبورد فیزیکی کامپیوتر خود به نتایج خوبی رسیدید، می‌توانید اپلیکیشن موبایل این وب‌‌سایت‌ را هم امتحان کنید.

برای استفاده از این وبسایت به http://10fastfingers.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>