دسته ها

اپلیکیشن پاکسازی بدافزارها در اندروید با Anti Malware

پاکسازی بدافزارها در اندروید با Anti Malware

برای پاکسازی بدافزار ها باید اپلیکیشن های خاصی داشته باشید.  Anti-Malware یکی از بهترین اپلیکیشن هایی برای اندروید است که برای این کار وجود دارد. در ادامه با ما همراه باشید. 

 

با وجود آنکه پلتفرم‌های موبایل به اندازه‌ی سیستم‌عامل‌های کامپیوتری مستعد ویروسی شدن نیستند، با این حال بدافزار‌های بسیاری وجود دارند که می‌توانند باعث کندی دستگاه یا مشکلات دیگر در گوشی‌های موبایل شوند. برای مثال نصب خودکار برخی برنامه‌ها مانند ۳۶۰Antivirus یا ریدایرکت شدن خودکار صفحات اینترنتی به وب‌سایت‌های خارجی و تبلیغاتی، از مهم‌ترین بدافزارهایی هستند که به احتمال زیاد شما هم آن‌ها را تجربه کرده‌اید. بدافزارها به همین جا خلاصه نمی‌شوند و ده‌ها حالت مختلف دیگر نیز وجود دارند که هرکدام به نوعی در عملکرد دستگاه یا اپلیکیشن‌های آن اختلال ایجاد می‌کنند. پلی‌استور نیز در بازه‌های زمانی مختلف به کشف و حذف این بدافزارها می‌پردازد که نشان از افزایش روزافزون بدافزارهای موبایلی دارد. اگرچه تشخیص و حذف بدافزارهای موبایلی به اندازه‌ی ویروس‌های کامپیوتری دقیق و بدون خطا نیست، با این حال اپلیکیشن‌های متعددی در این زمینه منتشر شده است که Anti-Malware یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای اسکن و پاکسازی گوشی از بدافزارها به حساب می‌آید.

پاکسازی بدافزارها در اندروید با Anti Malware

 

کارکرد Anti-Malware در دو بخش تقسیم‌بندی شده است. در بخش اصلی برنامه که با عنوان App Manager در اختیار شما قرار گرفته است می‌توانید به اسکن برنامه‌های نصب شده در گوشی بپردازید تا بدافزارهای احتمالی را پیدا و پاکسازی کنید. معمولا اکثر بدافزارهای موجود، به صورت اپلیکیشن‌های ناخواسته روی گوشی نصب می‌شوند و می‌توانید با استفاده از این بخش، شانس شناسایی آن‌ها را چندین برابر کنید. بخش دیگر Anti-Malware به آنالیز عملکرد کلی شما خواهد پرداخت و برای مثال وقتی وارد وب‌سایتی که احتمال مخرب بودن آن می‌رود شوید، با هشدار امنیتی این اپلیکیشن مواجه خواهید شد که به شما در رابطه با مرور وب‌سایت مورد نظر هشدار داده است. همچنین شناسایی اپلیکیشن‌های PUP نیز که با هدف تبلیغات اجباری روی گوشی نصب می‌شوند توسط Anti-Malware امکان‌پذیر است و اگر حس می‌کنید که به تازگی در گوشی خود تبلیغات بی‌دلیل و مکرری را مشاهده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتما با کمک Anti-Malware یک بار گوشی خود را اسکن کنید.

در انتها اگر قصد بیان خلاصه‌ای از عملکرد Anti-Malware را داشته باشیم باید بگوییم که این اپلیکیشن یک ابزار حفاظتی قدرتمند برای گوشی شما خواهد بود که با اسکن و پاکسازی بدافزارها، تروجان‌ها و … علاوه بر آنکه امنیت گوشی را تامین خواهد کرد، می‌تواند سرعت دستگاه را نیز (در صورت آلوده بودن به بدافزار) افزایش دهد. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • شناسایی بدافزارها و تروجان‌های آزاردهنده
  • حل مشکلات امنیتی و افزایش سرعت گوشی
  • دارا بودن بیش از ۱۰ میلیون نصب در پلی‌استور

نکات منفی

  • عدم توانایی در شناسایی و حذف بدافزار ریدایرکت شدن سایت‌ها
دانلود اپلیکیشن

 

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>