دسته ها

فناوری اطلاعات هر تغییر دلخواهی را در فایل های PDF اعمال کنید

هر تغییر دلخواهی را در فایل های PDF اعمال کنید

اگر ویرایش فایل های PDF برایتان سخت است می توانید با استفاده از وب سایتی که معرفی می کنیم می توانید فایل های PDF را ویرایش یا به فرمت های دیگر تغییر دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

وب‌سایت smallpdf کار تبدیل فایل‌های پی‌دی‌اف را بسیار راحت می‌کند. با این وب‌سایت می‌توانید انواع کار‌های ممکن را با فایل PDF خود انجام دهید.

با ورود به وب‌سایت smallpdf انواع گزینه‌هایی را مشاهده می‌کنید که می‌توانید با کلیک روی هر کدام عمل مورد نظر خود را انجام دهید. در ادامه امکاناتی که این وب‌سایت در اختیارتان قرار می‌دهد را لیست می‌کنیم:

  • فشرده سازی، چرخش صفحه‌ها، بازگشایی، تکه تکه کردن و ادغام فایل‌های PDF
  • تبدیل فایل‌های PDF به اسناد Word و برعکس
  • تبدیل فایل‌های PDF به اسناد صفحه گسترده اکسل و برعکس
  • تبدیل فایل‌های PDF به تصاویر با فرمت JPG و برعکس
  • تبدیل فایل‌های PDF به فرمت PPT و برعکس

همانطور که از لیست بالا نیز مشخص است، این وب‌سایت امکانات بسیار زیادی را برای تغییر در فایل‌های PDF و تبدیل آن به فرمت‌های دیگر و برعکس در اختیار کاربران به صورت کاملا رایگان می‌گذارد.

 

هر تغییر دلخواهی را در فایل های PDF اعمال کنید

یکی دیگر از ویژگی‌های خوب این وب‌سایت اضافه کردن فایل‌های مختلف از طریق فضا‌های ذخیره سازی ابری مانند دراپ‌باکس و گوگل درایو است که دسترسی به انواع فایل‌ها در هر جایی را فراهم می‌کند.

برای استفاده از این وبسایت به https://smallpdf.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>