دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Blur Image: تار کردن بخش های دلخواه از عکس

اپلیکیشن Blur Image: تار کردن بخش های دلخواه از عکس

اپلیکیشن Blur Image برای گوشی های اندرویدی است که با استقاده از آن می توانید بخش هایی را که دوست دارید در تصویر را تار کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده است که قصد اشتراک عکسی دسته جمعی را در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی داشته‌ایم اما به دلیل حضور افرادی در عکس، که تمایلی به اشتراک عکس هایشان ندارند از این امر منصرف شده‌ایم یا نهایتا بخش مربوط به خود را Crop کرده و سپس آن را منتشر کرده‌ایم که مطمئنا در این حالت، زیبایی اولیه‌ی عکس از بین خواهد رفت. به همین دلیل توسعه دهندگان سراغ اپلیکیشن‌هایی برای حل این مشکل رفتند و هرکدام به نحوی، سعی بر ارائه‌ی ابزاری برای پوشاندن بخش‌های ناخواسته داشتند که در این بین، اپلیکیشن Blur Image با روشی حرفه‌ای، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

اپلیکیشن Blur Image: تار کردن بخش های دلخواه از عکس

 

این اپلیکیشن علاوه برآنکه به شطرنجی یا رنگی کردن بخش‌های ناخواسته می‌پردازد از ابزار Blur نیز استفاده خواهد کرد و بخش‌های انتخابی توسط شما را، به شکل کامل حرفه‌ای تار می‌کند به طوری که علاوه بر حفظ کلیت عکس، مانع دیده شدن افراد یا بخش مورد نظر خواهد شد. همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می‌کنید کارکرد Blur Image کاملا تمیز و بی‌نقص انجام شده است و عکس‌های خصوصی را به شکلی آسان و البته سریع، قابل اشتراک‌گذاری خواهد کرد. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • امکان شطرنجی کردن تصاویر
  • امکان تار کردن بخش دلخواه
  • امکان کم یا زیاد کردن شدت فیلتر

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>