دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Magic Fluids: بازی با رنگ ها و خلق تصاویر جذاب

اپلیکیشن Magic Fluids: بازی با رنگ ها و خلق تصاویر جذاب

اپلیکیشن Magic Fluids برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از ان می توانید تصاویر زیبایی را خلق کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

موضوعی که درباره‌ی اپلیکیشن‌ها وجود دارد این است که همیشه لازم نیست یک اپلیکیشن کاربردی باشد. گاهی یک برنامه تنها با هدف سرگرم کننده بودن ساخته می‌شود تا بتواند کاربران را حتی به مدت محدود سرگرم کنند و او را در دنیایی فانتزی غرق کنند. Magic Fluids یکی از همین برنامه‌ها است که هیچ کاربرد خاصی ندارد و تنها شما را به دل زیبایی رنگ‌ها و آب و دود می‌برد و زیبایی‌های ساده، اما متفاوتی را به شما نمایش می‌دهد. با وجود اینکه این برنامه کاربرد و استفاده‌ی مهمی ندارد اما پیشنهاد می‌کنیم که آن را در گوشی خود نصب کنید چرا که طرح‌های زیبایی که تنها با لمس صفحه به وجود می‌آیند هم برای شما و هم برای کودکان بسیار جالب و خلاقانه خواهد بود به طوری که مطمئنا می‌تواند حداقل در نوبت اول شما را با زیبایی خود غافلگیر کند. نحوه‌ی عملکرد این برنامه نیز بسیار ساده است به طوری که بعد از اجرای اول، با یک صفحه‌ی کاملا مشکی مواجه خواهید شد که به شما می‌گوید تا انگشت خود را روی صفحه حرکت دهید. با انجام این کار گویی موجی از رنگ‌های جذاب و متنوع به دنبال انگشت شما ترسیم خواهند شد. نکته‌ی جالب این است که هر نوبت که انگشت خود را بردارید و مجدد روی صفحه تکان دهید با ترکیب جدیدی از طرح و رنگ مواجه خواهید شد و همین موضوع باعث شکل گرفتن تصویری بسیار جذاب و جالب در صفحه‌نمایش شما خواهد شد.

اپلیکیشن Magic Fluids: بازی با رنگ ها و خلق تصاویر جذاب

 

حرکت و حالت این رنگ‌ها به شکلی است که گویا داخل ظرفی از آب، رنگ ریخته باشید. رنگ‌های ریخته شده در مایعات به صورت موج دار حرکت می‌کنند و به مرور پخش و محو می‌شوند و در داخل اپلیکیشن Magic Fluids نیز شاهد چنین صحنه‌ای خواهید بود که باعث برخورد رنگ‌ها و ترکیب آن‌ها و ساخته شدن رنگ‌های جدیدی خواهد شد. ویژگی مثبت این برنامه به نوعی فیزیکی بودن رنگ‌های ترسیم شده است به طوری که وقتی انگشت خود را به سمت یکی از خطوط حاضر در صفحه می‌کشید رنگ جدیدی که به دنبال حرکت انگشت شما کشیده می‌شود به خط رنگی حاضر برخورد می‌کند و بعد از تکان دادن آن و به هم ریخته شدن مسیر، به مرور رنگ آن با رنگ قبلی ترکیب می‌شود. البته این خطوط رنگی که از آن‌ها صحبت می‌کنیم تک رنگ نیستند و همانطور که در اسکرین شات بالا مشاهده می‌کنید هربار که انگشت خود را روی صفحه حرکت می‌دهید، یک خط شامل چندین رنگ و طرح جذاب روی صفحه ترسیم می‌شود و همین موضوع باعث جذابیت دو چندان تصویر به وجود آمده خواهد شد. این برنامه در دو نسخه‌ی رایگان و پولی منتشر شده است که در صورت خرید نسخه‌ی پولی می‌توانید سبک و سیاق خطوط ترسیم شده را از میان ده‌ها حالت مختلف انتخاب کنید تا قادر به خلق تصاویر جذاب‌تر و زیباتری نیز باشید.

نکته‌ی پایانی که باید به آن اشاره کنیم این است که شما می‌توانید Magic Fluids را به عنوان Live Wallpaper نیز تنظیم کنید. با انجام این کار والپیپر گوشی شما به حالت مشکی تبدیل خواهد شد و هرگاه که انگشت خود را روی صفحه برای لمس یک آیکون، یا حرکت بین صفحات تکان دهید این خطوط رنگی ظاهر شده و ترکیب زیبایی را در صفحه‌نمایش شما به وجود خواهند آورد. البته با توجه به تجربه‌ی کوتاهی که هنگام نگارش این مطلب در کار با Magic Fluids داشتیم باید بگوییم که استفاده از این برنامه در حالت Live Wallpaper کمی روی عملکرد آن تاثیر می‌گذارد به طوری که ممکن است با کشیدن خط‌های زیاد و پی در پی، با کندی حرکات رنگ‌ها مواجه شوید. برای دانلود نسخه‌ی رایگان این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • ترسیم خطوط رنگی و بسیار جذاب
  • سرگرم کننده بودن برای کودکان
  • امکان بالا بردن خلاقیت
  • امکان تنظیم به عنوان Live Wallpaper

نکات منفی

  • عدم اجرای سریع در صورت تنظیم به عنوان تصویر زمینه
  • پولی بودن اکثر حالت‌های ترسیمی
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>