دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن AlarmPad: زنگ بیدارباش با پازل های حل شدنی

اپلیکیشن AlarmPad: زنگ بیدارباش با پازل های حل شدنی

اپلیکیشن AlarmPad برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید برای خود یک Alarm حرفه ای بسازید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

یکی از امکانات اصلی و پرکاربرد گوشی موبایل زنگ بیدار باش یا Alarm است که به کمک آن می‌توانید گوشی خود را جوری تنظیم کنید که در راس ساعت مشخص شده‌ای صدای زنگ خاصی را پخش کند و شما را از رسیدن به آن ساعت مطلع کنید. این ویژگی می‌تواند برای موارد مختلفی از جمله یادآوری وقت دارو، شروع یک برنامه و‌… استفاده شود اما اصلی‌ترین و البته ناخوشایند‌ترین کاربردی که این ویژگی دارد بیدار کردن افراد در ساعات اولیه صبح است به طوری که می‌توان به عنوان شوخی آن را منفور‌ترین ویژگی یک گوشی موبایل نیز دانست. هرگوشی موبایل فارغ از نوع و برند آن دارای یک Alarm داخلی است که معمولا تمام نیازهای لازم را در خود جای داده است. اما اگر به دنبال برنامه‌ای زیباتر از لحاظ ظاهری و غنی‌تر از لحاظ امکانات هستید باید به سراغ اپلیکیشن‌های جانبی بروید. AlarmPad یکی از بهترین و کاملترین جایگزین‌ها برای Alarm داخلی گوشی‌های اندرویدی است که در ادامه می‌توانید با آن آشنا شوید.

اپلیکیشن AlarmPad: زنگ بیدارباش با پازل های حل شدنی

 

اولین مشخصه‌ای که در استفاده‌ی اول نظر شما را جلب خواهد کرد ظاهر زیبا و رنگارنگ برنامه است. استفاده از رنگ‌های شاداب و زیبا باعث شده است تا AlarmPad بدون هیچ ارفاقی جزو اپلیکیشن‌های زیبای اندروید به حساب‌اید. رابط کاربری برنامه نیز شباهت‌های متعددی به Alarm گوشی دارد اما با کمی ظرافت آن‌ها را با بهترین شکل ممکن در اختیار کاربر قرار داده است به طوری که حتی در اولین استفاده نیز می‌توانید با تمام جزییات برنامه آشنا شده و از آن‌ها استفاده کنید. یکی از موارد جالبی که در این برنامه وجود دارد و به نوعی مهمترین وجه تمایز آن به آلارم داخلی گوشی است وجود پازل‌های مختلف برای قطع کردن زنگ آلارم است. احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده است که بعد از زنگ خوردن گوشی از شدت خستگی آن را خاموش کرده و دوباره به خواب رفته باشید. به کمک پازل‌های ریاضی موجود در AlarmPad هنگام پخش آلارم دیگر گزینه‌ی قطع صدایی در اختیار نخواهید داشت بلکه باید جواب معادله یا پازلی که این برنامه برای شما در نظر گرفته است را وارد کنید تا صدای آلارم قطع شود. این امر و حل پازل باعث خواهد شد که ذهن شما از عمق خواب بیرون آمده و احتمال به خواب رفتن مجدد شما بعد از خاموش کردن آلارم نزدیک به صفر شود. برای دانلود نسخه‌ی رایگان این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت : 

  • طراحی زیبای محیط کاربری
  • دارا بودن پازل های ریاضی برای خاموش کردن صدای زنگ

نکات منفی : 

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن : 
 

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>