دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Collateral: ثبت یادداشت های یادآور در نوتیفیکیشن بار

اپلیکیشن Collateral: ثبت یادداشت های یادآور در نوتیفیکیشن بار

انسان همیشه فراموش کار هستند. اپلیکیشن Collateral برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید از محیط نوتیفیکیشن بار گوشی به عنوان یاد آور استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

بارها پیش آمده است که قصد انجام یک امر بسیار مهم و حیاتی را داشته‌ایم اما به دلایل مختلف از جمله مشغله‌های ذهنی، آن را فراموش کرده باشیم. این مشکل همیشه با انسان بوده و حتی تا همین چند سال پیش که گوشی‌های موبایل تا این حد بین مردم ریشه نکرده بودند، از روش‌هایی همچون علامت زدن با خودکار روی دست یا تنظیم زنگ ساعت‌های مچی و… برای آنکه کارهای مهمی را فراموش نکنیم استفاده می‌کردیم. اما به لطف گوشی‌های هوشمند، مبحثی با عنوان Reminder به وجود آمد که یک بار برای همیشه این مشکل را ریشه کن کرد. Reminder‌ها که در زبان فارسی، یادآور معنا می‌شوند اپلیکیشن‌های هوشمندی هستند که قادر به یادآوری موضوعات مهمی که از قبل در آن‌ها ثبت کرده‌اید بوده و به این ترتیب مشکل فراموشی امور مختلف را به صفر نزدیک کرده است. Collateral نیز یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در زمینه‌ی یادآوری مسائل است که موضوعات درج شده در خود را در محل Notification Area در نوار اعلانیه‌ها به شما نمایش خواهد داد. 

اپلیکیشن Collateral: ثبت یادداشت های یادآور در نوتیفیکیشن بار

 

نحوه‌ی کار با Collateral بسیار ساده است. تنها کافیست آن را اجرا کنید و لیست یا یادداشتی که در ذهن دارید را در آن ثبت کنید. حال آن را برای ثبت در بخش نوتیفیکیشن‌بار Pin کنید تا از این پس هرگاه که نوتیفیکیشن‌بار را به پایین کشیدید، یادداشت خود را در آن بخش ملاحضه کنید. این ویژگی باعث خواهد شد تا یادداشت شما همیشه مقابل چشمانتان باشد و از فراموش شدن آن جلوگیری شود. برای مثال می‌توانید لیست خریدی که بعد از یک روز کاری و در راه منزل باید تهیه کنید را در این بخش ثبت کنید تا بدون احتمال فراموشی، بتوانید آن را خریداری کرده و به انجام برسانید. امکان رنگ بندی یادداشت‌ها، دارا بودن بیش از ۴۰۰ آیکون برای علامت گذاری یادداشت‌ها و امکان وارد کردن یادداشت از دیگر اپلیکیشن‌ها (به کمک گزینه Share) از دیگر ویژگی‌هایی هستند که در این برنامه به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. Collateral با حجم ۸ مگابایت و برای اندروید ۴.۱ یا بالاتر منتشر شده است. برای دانلود نسخه‌ی رایگان این برنامه که بیش از ۵۰ هزار دانلود را کسب کرده است می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

ویژگی ها

  • طراحی ساده و گویای محیط کاربری
  • امکان پین کردن یادداشت ها به محیط نوتیفیکیشن بار

دانلود اپلیکیشن :

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>