دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Copy Text On Screen: کپی متن پیام ها و خطاهای گوشی

اپلیکیشن Copy Text On Screen: کپی متن پیام ها و خطاهای گوشی

اپلیکیشن Copy Text On Screen برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید تمام پیام ها و ارور ها در گوشی خود را مشاهده و کپی کنید . در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که هنگام اجرای بازی یا برنامه‌ها یا به دلایل دیگر با پیغام خطاهای گوناگونی مواجه شوید. معمولا اکثر کاربرانی که به زبان انگلیسی مسلط نیستند متوجه مفهوم این خطاها نشده و از همین جهت موفق به حل آن‌ها نمی‌شوند. بهترین راه حل برای این افراد کمک گرفتن از شخصی است که از زبان انگلیسی یا از پلت‌فرم اندروید اطلاعات کافی دارد اما مشکلی که در این میان وجود دارد چگونگی آگاه کردن شخص مقابل از پیغام خطا است چرا که متون موجود در پیغام‌های خطا قابلیت کپی شدن ندارند. از طرفی نیز برخی موافع می‌توان با جستجو کردن عنوان خطا در گوگل به سادگی مفهوم و راه حل آن را پیدا کرد. Copy Text On Screen اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندرویدی است که می‌تواند نوشته‌های موجود در عکس‌ها را به متن‌های قابل ویرایش و کپی کردن تبدیل کند. بعد از نصب این برنامه کافیست تا از پیغام خطا اسکرین شات تهیه کنید و آن را در برنامه‌ی Copy Text On Screen فراخوانی کنید. اپلیکیشن به صورت کاملا هوشمند متن موجود در اسکرین شات را تشخیص داده و در کسری از ثانیه آن‌ها را تبدیل به متن قابل ویرایش می‌کند.

اپلیکیشن Copy Text On Screen: کپی متن پیام ها و خطاهای گوشی

 

نکته‌ی جالبی که در Copy Text On Screen وجود دارد نحوه‌ی فراخوانی عکس در آن است. بعد از آنکه اسکرین شات خود را ثبت کردید نیازی به اجرای اپلیکیشن Copy Text On Screen نخواهید داشت بلکه کافی است تا به گالری عکس برنامه مراجعه کرده و بعد از اجرای عکس مورد نظر و لمس گزینه‌ی Share اپلیکیشن Copy Text On Screen را از میان اپ‌های پیشنهادی انتخاب کنید تا اسکرین شات مورد نظر مستقیما در اپلیکیشن Copy Text On Screen اجرا شود و مراحل تبدیل عکس به متن آغاز شود. پیش از مرحله‌ی تبدیل و بعد از انتخاب اسکرین شات مورد نظر ابزار Crop نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا با مشخص کردن محلی که متن مورد نظر شما در آن قرار دارد هم دقت برنامه را در تشخیص متن مورد نظر شما افزایش و هم در مقابل زمان مورد نیاز برای تبدیل را نیز کاهش دهید چرا که هرچه متن بیشتری در عکس شما وجود داشته باشد تفاوت محسوسی در زمان تبدیل نیز اعمال می‌شود. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • تبدیل متن های موجود در عکس به متن قابل ویرایش
  • امکان انتقال عکس به برنامه از طریق منوی Share اپلیکیشن های دیگر

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>