دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Cronosurf Wave: طرح ساعت مچی در صفحه ی گوشی

اپلیکیشن Cronosurf Wave: طرح ساعت مچی در صفحه ی گوشی

اپلیکیشن Cronosurf Wave برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید والیپری زیبا از ساعت مچی در صفحه ی خانگی خود داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

ساعت‌های مچی از محبوبیت بسیار بالایی در بین افراد جامعه برخوردارند به طوری که در طول روز شاید معدود آدم‌هایی را مشاهده کنیم که از یک ساعت مچی برخوردار نیستند. اگر شما هم از جمله این افراد هستید از این پس نیازی نیست که حتما یک ساعت مچی فیزیکی را با خود حمل کنید یا پول زیادی خرج طرح‌های اسپرت ساعت‌ها کنید. به کمک Cronosurf Wave می‌توانید طرح بسیار زیبا و منحصر به فردی از ساعت مچی را به صورت تصویر زمینه‌ی زنده در اختیار داشته باشید تا بتوانید هر بار که به صفحه‌ی موبایل خود نگاه می‌کنید، طرح زیبایی از ساعت مچی را در آن مشاهده کنید. نکته‌ی جالبی که در رابطه با این برنامه وجود دارد پشتیبانی آن از Android Wear است به این معنا که علاوه بر استفاده از آن به عنوان ویجت، می‌توانید از پوسته‌ی آن برای ساعت هوشمند خود نیز استفاده کنید که به نوعی کاربرد و ارزش این برنامه را چندین برابر خواهد کرد.

اپلیکیشن Cronosurf Wave: طرح ساعت مچی در صفحه ی گوشی

 

Cronosurf Wave در کنار نمایش ساعت، نام و شماره‌ی روزی که در آن قرار دارید را نیز به طور کاملا حرفه‌ای و طراحی شده به شما نمایش خواهد داد. با کمی دقت به لایه‌ی خروجی ساعت می‌توانید نام و شماره‌ی روز را نیز مشاهده کنید. علاوه بر نمایش ساعت و روز، می‌توانید از این برنامه برای شمارنده‌ی زمان و حتی ساعت بیدار باش نیز استفاده کنید که البته برای استفاده از این ویژگی باید به داخل برنامه مراجعه کنید و در حالت تصویر زمینه این قابلیت‌ها قابل کنترل نخواهند بود. نمایش ساعت جهانی در کنار ساعت محلی، دارا بودن قطب نما، امکان شخصی‌سازی‌های بسیار حزئی و‌… از دیگر ویژگی‌هایی به شمار می‌آیند که در Cronosurf Wave به آن دسترسی خواهید داشت. این برنامه به طور رایگان منتشر شده است و با ۸ مگابایت حجم برای اجرا به نسخه‌ی ۲.۳.۳ یا بالاتر اندروید نیاز خواهد داشت. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبا و منحصر به فرد ساعت
  • امکان استفاده به عنوان پوسته ساعت هوشمند

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>