دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Dub Music Player: پخش موسیقی در محیطی متفاوت و زیبا

اپلیکیشن Dub Music Player: پخش موسیقی در محیطی متفاوت و زیبا

اپلیکیشن Dub Music Player برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید موزیک های خود را در محیطی متفاوت و با امکانات بالا گوش دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

خوشبختانه پلیرهای قدرتمندی تاکنون برای گوشی‌های اندرویدی منتشر شده است که از بین آن‌ها می‌توان به AMP Player, TTPOD یا JetAudio اشاره کرد. با این حال هنوز هم برنامه‌های جدیدی را در این زمینه مشاهده می‌کنیم که وجود رقیب‌های قدر را پایان رویاپردازی‌های خود ندانسته، و با پا گذاشتن به این عرصه‌ی رقابت، مزد ریسک خود را گرفته و مورد توجه هزاران کاربر قرار گیرد. Dub Music Player یکی از این برنامه‌ها است که وظیفه‌ی پخش فایل‌های موسیقی شما را دارد که این امر را، در محیطی بسیار زیبا و چشم نواز به انجام می‌رساند و با استفاده از چند المان جذاب و متفاوت، یک رابط کاربری جذاب را ارائه داده است.

اپلیکیشن Dub Music Player: پخش موسیقی در محیطی متفاوت و زیبا

 

از مهمترین این المان‌ها می‌توان به رقص نور کلاسیک برنامه اشاره کرد که حالتی شبیه به رقص نور نسخه‌ی کامپیوتری JetAudio را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. مورد دیگر را می‌توان دکمه‌ی بزرگ Volume دانست که می‌توانید با چرخاندن آن، علاوه بر اینکه به راحتی و با سرعت هر چه تمام‌تر صدای موسیقی را کم و زیاد کنید، حس کار با تجهیزات و دکمه‌های فیزیکی را نیز تجربه کنید. علاقه‌مندان به شخصی‌سازی فرکانس‌های صوتی نیز نگران نباشند چرا که Dub Music Player هم از اکولایز ۵ بانده پشتیبانی می‌کند و هم دارای ابزار افزایش Base موسیقی است و به کمک این دو بخش کنترلی، می‌توانید موسیقی‌ها را آنطور که دوست دارید گوش دهید. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبای محیط کاربری
  • پشتیبانی از تمام فرمت های رایج صوتی

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>