دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Money Lover: مدیریت هزینه ها در گوشی موبایل

اپلیکیشن Money Lover: مدیریت هزینه ها در گوشی موبایل

امروزه مدیریت دخل و خرج خانه کمی سخت شده است. اپلیکیشن برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید دخل و خرج خانه را به راحتی مدیریت کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

از یک سن خاص به بعد و از زمانی که خرج‌های هر شخص بیشتر و بیشتر می‌شود مدیریت روی دخل و خرج امری بسیار مهم و ضروری خواهد بود به طوری که با ضعف و بی‌تدبیری در مدیریت هزینه‌ها ممکن است قبل از پایان ماه و رسیدن حقوق بعد، هرآنچه دارید را خرج کنید و چه بسا روزهای باقی مانده تا حقوق را گشنگی بکشید. از شوخی که بگذریم اگر صاحب یک شغل هستید و دیگر از روزهای دریافت پول تو جیبی گذر کرده‌اید بسیار حائز اهمیت و در موفقیت شما موثر خواهد بود که مدیریت دخل و خرج خود را داشته باشید. طبیعتا زمانی که میزان دریافتی هر ماه و میزان خرج‌های ثابت مانند قسط یا هزینه شارژ اینترنت را به صورت ثبت شده داشته باشید می‌توانید تصمیمات جدی‌تر و بهتری در زمینه‌ی خرج کردن پول باقی مانده بگیرید. در اپلیکیشن Money Lover شما می‌توانید با ثبت پول‌های دریافتی و خرج شده مدیریت کاملی روی هزینه‌های خود داشته باشید.

اپلیکیشن Money Lover: مدیریت هزینه ها در گوشی موبایل

 

اولین موضوعی که در کار بار Money Lover خودنمایی می‌کند ظاهر زیبا و روان برنامه است. پوسته‌ی متریال Money Lover یکی از بهترین طراحی‌ها را در میان اپلیکیشن‌های مشابه دارد و همه چیز در آن به صورت کاملا گویا و منظم طراحی شده است به طوری که با وجود امکانات و بخش‌های مختلف در برنامه، استفاده از آن برای کاربر مبهم نخواهد بود. در Money Lover می‌توانید مخارج روزانه و ماهانه‌ی خود را ثبت کنید تا برای مثال در پایان بتوانید از مبالغ خرج شده در ماه مطلع شوید تا بدانید که نیاز به صرفه جویی بیشتری دارید یا راه درستی را می‌پیمایید. خوشبختانه برای هر رقم ثبت شده می‌توانید توضیحاتی را درج کنید تا در آینده متوجه شوید که هر رقم خرج یا دریافت شده مربوط به چه موضوعی بوده است. به لطف قابلیت همگام سازی برنامه نیز می‌توانید اطلاعات درج شده در اپلیکیشن را همیشه و حتی در پلت‌فرم‌های دیگر نیز در دسترس داشته باشید. Money Lover برای اندروید، آی‌او‌اس و ویندوز موبایل منتشر شده است که می‌توانید از لینک‌ زیر نسخه اندروید آن را دریافت کنید.

ویژگی ها : 

  • طراحی زیبای رابط کاربری
  • امکان ثبت توضیحات برای مبالغ ثبت شده
  • وجود نسخه های مختلف برای اندروید و آی او اس و ویندوزموبایل
دانلود اپلیکیشن : 

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>