دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Pic Collage: ساخت تصاویر کلاژ در موبایل

اپلیکیشن Pic Collage: ساخت تصاویر کلاژ در موبایل

اپلیکیشن Pic Collage برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید تصاویر کلاژ بسیار زیبایی را برای خود بسازید. در ادامه با ما همراه باشید.

تصاویر کلاژ یکی از محبوب‌ترین شیوه‌های ویرایش عکس است که گزینه‌های زیادی نیز برای ساخت آن‌ها منتشر شده است و در زوم‌اپ نیز تعداد بسیاری از آن‌ها را خدمت شما معرفی کرده‌ایم. محبوبیت این سبک از تصاویر روز به روز در حال افزایش است به طوری که اگر سری به اینستاگرام بزنید احتمالا شاهد ده‌ها عکس کلاژ که از ترکیب حداقل ۲ عکس ساخته شده‌اند خواهید بود. اپلیکیشن‌های Collage اقدام به ترکیب عکس‌های شما در قاب بندی‌های متفاوتی می‌کند و با استفاده از قاب‌های زیبا و بسیار جذاب، از عکس‌های شما یک تصویر واحد می‌سازد تا علاوه بر آنکه زیبایی دو چندانی را به عکس‌ها ببخشد، امکان نمایش چند عکس مختلف در یک قاب را نیز در اختیار شما قرار دهد. برای مثال زمانی که قصد انتشار عکسی از یک مراسم یا مهمانی را دارید نیازی نیست که از هر زاویه‌ یک عکس مجزا منتشر کنید بلکه می‌توانید با ترکیب چند عکس مختلف از خود یا مراسم در حال اجرا، آن‌ها را به کمک Pic Collage در یک تصویر واحد ترکیب کنید و با انتشار یک عکس، چندین تصویر را به مخاطبین خود نمایش دهید. 

اپلیکیشن Pic Collage: ساخت تصاویر کلاژ در موبایل

 

در Pic Collage شما به ده‌ها قالب مختلف برای ترکیب تصاویر دسترسی خواهید داشت و می‌توانید بنا بر سلیقه‌ی خود هر کدام را که مایل بودید انتخاب کنید. بعد از انتخاب عکس‌های مورد نظر Pic Collage اقدام به ساخت خودکار تصاویر کلاژ می‌کند و شما قادر خواهید بود تا با یک لمس، به حالت ترکیب بعدی بروید و هر کدام را که مایل بودید توسط گزینه‌ی Save در گوشی خود ذخیره کرده یا به طور مستقیم در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید. علاوه بر امکان ساخت تصاویر کلاژ، قابلیت‌های دیگری همچون وجود استیکرهای مختلف برای چسباندن به عکس و‌… نیز در برنامه مهیا شده است که به گفته‌ی سازنده بیش از ۱۵۰۰ استیکر و ۸۹ تصویر زمینه برای تزئین عکس‌های کلاژ در این برنامه تعبیه شده است. در این برنامه علاوه بر آنکه قادر به انتخاب عکس و ویدیو برای کلاژهای خود هستید می‌توانید تنها با حرکت انگشت خود بخش مورد نظر از عکس‌ها را برش داده تا با شکل و شمایلی شبیه به استیکر از آن‌ها استفاده کنید. Pic Collage برای هر ۳ پلت‌فرم موبایل یعنی اندروید، آی‌او‌اس و ویندوزموبایل منتشر شده است که نسخه‌ی اندرویدی آن به تنهایی دارای تعداد دانلود خیره‌ی کننده‌ی ۱۰۰ میلیونی است که نشان از قدرت بی‌چون و چرای این اپلیکیشن در زمینه‌ی ساخت تصاویر کلاژ دارد. اگر شما نیز برای استفاده از این برنامه و قاب‌های منحصر به فرد آن مشتاق شده‌اید می‌توانید توسط لینک‌ زیر به دانلود این برنامه بپردازید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبا و گویای رابط کاربری
  • دارا بودن بیش از ۶۰ قالب حذاب
  • وجود بیش از ۱۵۰۰ استیکر

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>