دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Polycon: مجموعه آیکون های زیبا و متریال

اپلیکیشن Polycon: مجموعه آیکون های زیبا و متریال

اپلیکیشن Polycon برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید آیکون گوشی خود را به راحتی تغییر دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

یکی از موارد جذاب در دنیای اپلیکیشن‌ها آیکون آن‌ها است که تاثیر بسیار مهمی نیز در جذب مخاطب دارد چرا که اولین نشانی که یک کاربر از یک‌ برنامه یا بازی می‌بیند آیکون آن است و اگر از افرادی باشید که زمان زیادی را در مارکت‌های اندروید می‌گذرانید حتما ازین موضوع آگاه هستید که گاهی وقت‌ها آیکون یک برنامه شما را وادار به آن می‌کند که از روی کنجکاوی سری به صفحه‌ی آن برنامه بزنید. بنابراین قابل پیش‌بینی است که توسعه‌دهنگان زمان زیادی را صرف طراحی آیکون‌ها کنند. اما موضوعی که در این میان وجود دارد این است که هنوز اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارند که آیکون آن‌ها تعریف چندانی ندارد. خوشبختانه در این موارد اپلیکیشن‌هایی با عنوان Icon Pack وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها آیکون اپلیکیشن‌های موجود در گوشی را تغییر دهید.

اپلیکیشن Polycon: مجموعه آیکون های زیبا و متریال

 

Polycon یکی دیگر از برنامه‌های تغییر آیکون است که بیش از ۷۰۰ آیکون جذاب را در سبک متریال در خود جای داده است. اگر از لانچرهای کاستوم مانند Apex, Nova یا … استفاده می‌کنید می‌توانید تنها با یک لمس، تمام آیکون‌های گوشی خود را به یکباره تغییر دهید. درصورت تمایل نیز می‌توانید این امر را به صورت دستی انجام داده و اقدام به تغییر نوبتی آیکون‌ هر برنامه کنید. برنامه‌های ایرانی حضوری در این مجموعه آیکون ندارند اما با این حال اکثر برنامه‌های رایج مانند تلگرام، اینستاگرام و … دارای آیکون‌های مخصوص به خود هستند. رسم جدید اپلیکیشن‌های مجموعه آیکون نیز در Polycon به کار گرفته شده است و علاوه بر آیکون شاهد والپیپرهای جذاب و متنوعی نیز خواهید بود تا بتوانید در کنار آیکون‌های گوشی، به تصویر زمینه را نیز تنوع ببخشید‌. 

نکات مثبت

  • طراحی زیبا و چشم‌نواز آیکون‌ها
  • وجود بیش از ۷۰۰ ایکون
  • وجود ۲۰ تصویرزمینه

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>