دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Relax Meditation: صداهای آرام بخش طبیعت

اپلیکیشن Relax Meditation: صداهای آرام بخش طبیعت

امروزه به خاطره صداهای آزار دهنده زیاد بعضی از افراد دوست دارند صداهای آرامش بخش را گوش کنند.Relax Meditation اپلیکیشنی برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید صداهای آرامش بخش مثل صدای پرنده، آبشار و‌… را گوش کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

در یک تحقیق علمی و با بررسی امواج مغزی مشخص شد که گوش دادن به یک موسیقی آرامش بخش ذهن انسان را آرام می کند و آرامش درونی فرد را افزایش خواهد داد. Relax Meditation اپلیکیشنی استاندارد و هوشمند است که مجموعه‌ای از صداها و موسیقی‌های آرام‌بخش را در خود جمع‌آوری کرده تا اگر بنا بر هر دلیلی نیاز به آرام و خلوت شدن ذهن خود داشتید، بتوانید با گوش دادن به آن‌ها این امر را سرعت ببخشید. اگر تاکنون گوش دادن به موسیقی های آرام بخش طبیعت را تجربه نکرده اید پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده صداهای HD و با کیفیت Relax Meditation را که از طبیعت بکر گرفته شده اند را گوش کنید تا تاثیر فوق العاده ی آن را در آرامش ذهنی خود مشاهده کنید.

اپلیکیشن Relax Meditation: صداهای آرام بخش طبیعت

 

Relax Meditation از صداهای طبیعت استفاده می‌کند که این واقعیت را یادآوری می‌کند که هرآنچه انسان برای یک زندگی آرام لازم دارد، در طبیعت خدادادی وجود دارد. از دارو و تغذیه گرفته تا آرامش روحی. خوشبختانه بخشی از صداهای موجود در Relax Meditation به صورت آفلاین قابل استفاده هستند و برای گوش دادن به آن‌ها نیازی به ارتباط اینترنتی نخواهید داشت. اگر به صدای طبیعت همچون صدای بارش باران در محیط‌های مختلف، صدای آبشار و موج دریا، صدای آواز پرنده‌ها و‌…  علاقه دارید و دوست دارید این صداها را همیشه و همه جا در کنار خود داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم این اپلیکیشن را به هیچ وجه از دست ندهید. در بخش دیگر برنامه نیز می‌توانید این صداها را به طور همزمان پخش کنید و برای مثال با پخش همزمان صدای بارش باران و صدای آواز پرندگان یک فضای دلنشین و خاص را به وجود بیاورید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت :

  • دارا بودن صداهای آرامبخش از طبیعت
  • HD بودن کیفیت صداهای موجود در برنامه
  • امکان تنظیم تایمر برای قطع خودکار صداها

نکات منفی :

  • نکته منفی خاصی مشاهده نشد.

دانلود اپلیکیشن :

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>