دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Screen Recorder: ثبت اسکرین شات و ضبط ویدیو از صفحه نمایش

اپلیکیشن Screen Recorder: ثبت اسکرین شات و ضبط ویدیو از صفحه نمایش

اپلیکیشنی که می خواهیم امروز معرفی کنیم Screen Recorder است که با این اپ می توانید از صفحه نمایش خود اسکرین  شات و فیلم برداری کنید. با ما همراه باشید تا با این اپ آشنا شوید.

 

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که بنا به دلایلی مانند تهیه‌ی یک ویدیوی آموزشی نیاز به ضبط کردن ویدیو از صفحه‌نمایش گوشی خود داشته باشید. در ابتدا این عمل به صورت فیلمبرداری با یک گوشی دیگر از صفحه‌نمایش گوشی اصلی شکل می‌گرفت اما خوشبختانه با انتشار اپلیکیشن‌های مخصوص، دیگر نیازی به روش‌های سنتی نبود و به کمک یک برنامه می‌توانستید از صفحه‌نمایش گوشی خود و هر آنچه در آن به نمایش گذاشته می‌شد ویدیو ضبط کنید. احتمالا در یوتیوب یا آپارات ویدیوهایی آموزشی مختلفی را از تنظیمات یک برنامه یا حتی گذر از مراحل یک بازی مشاهده کرده‌اید. به کمک اپلیکیشن Screen Recorder می‌توانید چنین ویدیوهایی را به سادگی هرچه تمام‌تر تولید کنید و از صفحه‌نمایش گوشی خود فیلم تهیه کنید. نکته‌ی جالبی که در Screen Recorder وجود دارد امکان ثبت اسکرین شات در کنار ضبط ویدیو است. معمولا این اپلیکیشن‌ها تمرکز خود را روی ضبط ویدیو از صفحه‌نمایش قرار می‌دهند اما در این برنامه و در میانبر شناور آن گزینه‌ی جدیدی با عنوان اسکرین شات نیز وجود دارد که با لمس آن می‌توانید به سادگی هرچه تمام‌تر از صفحه‌نمایش خود اسکرین شات بگیرید.

 

اپلیکیشن Screen Recorder: ثبت اسکرین شات و ضبط ویدیو از صفحه نمایش

در Screen Recorder تنظیمات بسیار متعددی وجود دارد. از امکان تنظیم کیفیت ویدیوی ضبط شده تا امکان ضبط صدا از میکروفون گوشی همگی در این برنامه قابل تنظیم خواهند بود. به کمک ویژگی گفته شده می‌توانید هنگام ضبط ویدیو از صفحه‌نمایش، روی ویدیو توضیحات لازم را نیز بگویید تا صدای شما به طور همزمان روی ویدیوی در حال ضبط، ثبت شود. همچنین به کمک ویژگی Face Cam می‌توانید به سبک ویدیوهای آموزشی، تصویری کوچک از خود را (توسط دوربین جلوی گوشی) به طور همزمان ضبط کنید و در گوشه‌ای از ویدیوی ضبط شده قرار دهید تا فایل تهیه شده توسط شما جنبه‌ی آموزشی بیشتری به خود بگیرد. توسط ابزار MagicButton نیز می‌توانید در حین ضبط، عملیات ضبط را به طور موقت Pause کنید و سپس بعد از وقفه‌ای کوتاه، ضبط ویدیو را ادامه دهید. به عنوان آخرین ویژگی نیز به ابزار Trim اشاره می‌کنیم که توسط آن می‌توانید ویدیوهای ضبط شده و هر ویدیوی دیگری که فرمت Mp4 دارد را توسط این برنامه برش دهید و بخش دلخواه خود را از ویدیوی کامل جدا کنید. Screen Recorder برای اجرا به اندروید ۵ یا بالاتر نیاز دارد و دارای حجم بسیار کم ۲ مگابایتی است. برای دانلود این برنامه و پیوستن به ۵۰ هزار کاربر این برنامه در پلی‌استور می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت :

  • ثبت اسکرین شات از صفحه نمایش
  • ضبط ویدیو از نمایشگر
  • امکان برش دادن ویدیوها
  • امکان ضبط همزمان صدا و تصویر از میکروفون و دوربین جلو

نکات منفی :

  • نکته منفی خاصی ندارد.
 
دانلود اپلیکیشن : 
 

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>