دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Self Camera HD: عکسبرداری از راه دور با صدای سوت

 

اپلیکیشن Self Camera HD: عکسبرداری از راه دور با صدای سوت

سلام به کاربران عزیز. امروز می خواهیم به شما اپلیکیشن Self Camera HD را معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید از راه دور و تنها با صدای سوت عکاسی کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

تاکنون اپلیکیشن‌های مختلفی برای عکسبرداری در اندروید منتشر شده است که پیش از این نیز در سایت زومیت و در بخش زوم اپ چندین مورد از آن‌ها را خدمت شما معرفی کرده‌ایم. اما اپلیکیشنی که امروز قصد معرفی آن را داریم کمی متفاوت با برنامه‌های قبلی است به این معنا که می‌تواند در زمان ثبت عکس‌های خانوادگی، یا حتی زمان‌هایی که تنها هستید و قصد عکسبرداری از خود را دارید به کمک شما بیاید. برخی اپلیکیشن‌ها برای مثال برنامه‌ی دوربین پیش‌فرض روی گوشی‌های سامسونگ قادر هستند تا با نمایش کف دست یک تایمر چند ثانیه‌ای را فعال کرده که بعد از آن اقدام به عکاسی خودکار کند. اپلیکیشنی که در این پست آن را معرفی می‌کنیم نیز عملکردی مشابه دارد با این تفاوت که به جای نمایش کف دست، تنها یک سوت زدن کفایت خواهد کرد.

 اپلیکیشن Self Camera HD: عکسبرداری از راه دور با صدای سوت

Self Camera HD اپلیکیشنی اندرویدی است که قادر است بدون نیاز به لمس گوشی عملیات عکسبرداری را انجام دهد. این برنامه به میکروفون گوشی متصل می‌شود و در صورتی که صدای سوت زدن کاربر را بشنود اقدام به ثبت عکس می‌کند. به این ترتیب می‌توانید هنگام ثبت عکس‌های خانوادگی گوشی خود را روی پایه یا یک میز قرار داده و سپس به کنار اعضای حاضر در عکس بروید. در نهایت هرگاه که آماده بودید کافیست تا سوتی بلند و قابل شنیدن برای برنامه بزنید تا Self Camera HD اقدام به ثبت عکس‌های HD و بسیار با کیفیت از شما کند. این برنامه دارای فیلترهای زنده‌ی بسیاری نیز هست که توسط آن‌ها می‌توانید ابتدا و به صورت زنده تاثیر افکت‌های عکاسی را تماشا کنید و سپس به انتخاب آن‌ها برای عکاسی بپردازید. برای دانلود این برنامه و پیوستن به ۱۰۰ هزار کاربر فعال برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. Self Camera HD دارای ۸ مگابایت حجم است و برای اجرا به اندروید ۴ یا بالاتر نیاز خواهد داشت.

ویژگی ها : 

  • امکان عکسبرداری از راه دور با صدای سوت
  • برخورداری از ده ها افکت زنده

دانلود اپلیکیشن :

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>