دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Speed View GPS: محاسبه سرعت تقریبی حرکت

اپلیکیشن Speed View GPS: محاسبه سرعت تقریبی حرکت

شاید شما هم  بخواهید بدانید که با چه سرعتی در حرکت هستید. اپلیکیشن Speed View GPS برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید سرعت حرکت خود را محاسبه کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

تاکنون اپلیکیشن‌های بسیاری در زمینه‌ی مسیریابی منتشر شده است که همگی به نوعی با GPS دستگاه در تعامل بوده‌اند. Speed View GPS اما ایده‌ی جالب و جدیدی را در کار با GPS گوشی به کار گرفته است و برخلاف همتایان خود، به سراغ ویژگی‌هایی همچون مسیریابی و … نرفته است. این اپلیکیشن به شما امکان اندازه‌گیری سرعت حرکت را خواهد داد که در نوع خود بسیار جالب و قابل توجه است. این برنامه بر اساس متدها و پارامترهایی که در خود دارد، جا‌به‌جایی شما در نقشه را آنالیز می‌کند و با توجه به نسبت مسیر طی شده برحسب کیلومتر، نسبت به زمانی که مسیر را طی کرده‌اید اقدام به محاسبه‌ی سرعت تقریبی شما خواهد کرد. Speed View GPS قادر است این امر را هم برای ماشین و هم برای دوچرخه (موتور) محاسبه کند و سرعت نهایی را نیز در چند کمیت مختلف به شما نمایش خواهد داد.

اپلیکیشن Speed View GPS: محاسبه سرعت تقریبی حرکت

 

علاوه بر این در Speed View GPS میزان مسافت طی شده نیز به صورت گزارش‌های منظم نمایش داده خواهد شد تا جدا از میانگین سرعتی که در طی کردن یک مسیر داشته‌اید، از میزان مسافت طی شده آگاه شوید. برای مثال شاید کمتر فردی خبر داشته باشد که از منزل تا محل کار یا تحصیلش چند کیلومتر فاصله است. توسط این برنامه و با روشن کردن آن در ابتدای حرکت، می‌توانید از میزان دقیق فاصله مابین مبدا و مقصد خود باخبر شوید. این برنامه در نسخه‌ی پولی دارای ۸ حالت رنگی متفاوت است که می‌توانید به کمک آن، محیط اپلیکیشن را مطابق با سلیقه‌ی خود شخصی‌سازی کنید. این اپلیکیشن که با حجم ۴ مگابایت منتشر شده است برای اجرا به اندروید ۲.۳ یا بالاتر نیاز دارد و می‌توانید نسخه‌ی رایگان آن را که بیش از ۵۰ هزار بار دانلود در پلی‌استور گوگل دارد توسط لینک‌ زیر دریافت کنید.

نکات مثبت

  • نمایش سرعت حرکت در ماشین یا دوچرخه (موتور)
  • محاسبه‌ی مسافت طی شده
  • رابط کاربری جذاب و چشم‌نواز

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی مشاهده نشد

دانلود اپلیکیشن :

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>