دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Top 2016 Ringtones: برترین رینگتون های سال ۲۰۱۶

اپلیکیشن Top 2016 Ringtones: برترین رینگتون های سال 2016

شاید شما هم دوست دارید از رینگتون استفاده کنید. اپلیکیشن Top 2016 Ringtones برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید به رینگتون های ۲۰۱۶ دسترسی داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

اگر سری به بخش رینگتون گوشی بزنید شاهد ده‌ها فایل مختلف خواهید بود که به طور پیش‌فرض تعبیه شده‌اند تا از آن‌ها به عنوان زنگ گوشی استفاده کنید. اما در این بین عده‌ای وجود دارند که به دلیل نداشتن علاقه به رینگتون‌های پیش‌فرض، یا تمایل به خاص  بودن رینگتون موبایل خود، شخصا اقدام به ساخت رینگتون می‌کنند تا زنگ مورد نظر علاوه بر منحصر به فرد بودن، مورد علاقه‌ی آن‌ها نیز باشد. البته منظور از ساخت رینگتون، تنها جداسازی بخشی از موسیقی‌های مورد علاقه است نه تولید آن از نقطه‌ی صفر. حتما شما هم در لیست شخصی خود ده‌ها آهنگ مورد علاقه دارید که از شنیدن آن‌ها لذت بسیاری می‌برید. به کمک اپلیکیشن‌های ساخت رینگتون می‌توانید بدون نیاز به کامپیوتر یا نرم‌افزار خاصی، بخش‌هایی از این موسیقی‌های مورد علاقه‌تان را برش دهید و از آن‌ها به عنوان زنگ گوشی استفاده کنید. این امر علاوه بر آنکه باعث خاص بودن رینگتون شما در بین دوستانتان خواهد شد، موسیقی مورد علاقه‌ی شما را نیز در هنگام تماس صوتی پخش خواهد کرد. اما پیشنهاد می‌کنیم از موسیقی‌های مورد علاقه‌ی خود برای رینگتون گوشی استفاده نکنید چرا که استرس حاصل از تماس‌های کاری، باعث حساس شدن شما به موسیقی مورد نظر خواهد شد و بعد از مدتی، دیگر قادر به لذت بردن از آن نخواهید بود. پس چاره چیست؟ شما می‌توانید به جای استفاده از رینگتون‌های پیش‌فرض گوشی، و همچنین ساخت رینگتون از موسیقی‌هایی که در گوشی موبایل دارید، به سراغ رینگتون‌های برتر و جذاب دنیا بروید.

اپلیکیشن Top 2016 Ringtones: برترین رینگتون های سال 2016

 

احتمالا برای شما هم جالب خواهد بود که بدانید افراد دیگر در نقاط مختلف دنیا از چه صداهایی برای رینگتون گوشی خود استفاده می‌کنند. Top 2016 Ringtonesاپلیکیشنی بسیار جالب برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید به مجموعه‌ای از برترین رینگتون‌های دنیا دسترسی داشته باشید و بعد از گوش دادن هرکدام، هریک که مورد پسند واقع شد را برای زنگ تماس یا پیام گوشی خود استفاده کنید. نکته‌ی جالبی که در این برنامه وجود دارد آفلاین بودن آرشیو برنامه است به این معنا که برای استفاده از آن به برقرار بودن ارتباط اینترنتی نیاز نخواهید داشت چراکه تمام رینگتون‌ها در درون خود برنامه جای گرفته‌اند و نیازی به دانلود مجزا از طریق اینترنت را ندارند. از آنجایی که اکثر برنامه‌های مشابه در ایران مسدود شده‌اند آفلاین بودن آرشیو این برنامه می‌تواند باعث دسترسی ساده‌تری به رینگتون‌های موجود در Top 2016 Ringtones شود. از همین رو حجم برنامه کمی زیاد شده و به ۲۵ مگابایت رسیده است. این برنامه برای اجرا به اندروید ۲.۳ یا بالاتر نیاز دارد و بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده است. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. توجه داشته باشید که انتخاب رینگتون های موجود در این برنامه جنبه ی رسمی و جهانی نداشته و تنها توسط سازندگان برنامه صورت گرفته است.

ویژگی ها : 

  • دسترسی به رینگتون ها بدون نیاز به اینترنت
  • امکان تنظیم به عنوان زنگ تماس یا پیامک

دانلود اپلیکیشن :

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>