دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Video Popup: پخش شناور ویدیو روی دیگر اپلیکیشن ها

اپلیکیشن Video Popup: پخش شناور ویدیو روی دیگر اپلیکیشن ها

اپلیکیشن Video Popup برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید ویدیو های خود را به صورت شناور پخش کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

این روزها با بزرگتر شدن نمایشگر گوشی‌های موبایل، استفاده‌ی همزمان از دو اپلیکیشن ممکن شده است به طوری که می‌توانید برای مثال در نیمی از صفحه‌نمایش یک موسیقی یا ویدیو را پخش کنید و در نیمی دیگر به چت کردن با دوستان خود بپردازید. Video Popup اپلیکیشنی قدرتمند برای پخش فایل‌های ویدیویی شما است که از امکان پخش به صورت پنجره‌ی شناور نیز پشتیبانی می‌کند و می‌توانید توسط آن، ویدیوی در حال پخش خود را به صورت پنجره‌ای کوچک و شناور، در تمام بخش‌های گوشی به همراه داشته باشید. یکی از جالب‌ترین استفاده‌هایی که می‌توان از این ویژگی کرد، پخش کارتون و انیمیشن در این پنجره‌ی شناور برای کودکان است تا همزمان با آنکه در پس زمینه کار اصلی خود را مانند وب گردی یا گفتگوی متنی انجام می‌دهید، فرزند خود را نیز سرگرم نگه دارید.

اپلیکیشن Video Popup: پخش شناور ویدیو روی دیگر اپلیکیشن ها

 

Video Popup به صورت مستقل و تمام‌صفحه نیز قابل استفاده خواهد بود و پشتیبانی از تمام فرمت‌های رایج تصویری، و همچنین زیرنویس‌ آن را به یکی از پلیرهای مدعی تبدیل کرده که توجه بسیاری از کاربران را نیز به خود جلب کرده است. علاقه‌مندان به مبحث شخصی‌سازی نیز می‌توانند با تغییر رنگ پنجره‌ی شناور این پلیر، ظاهر آن را هر طور که مایلند تغییر دهند. پشتیبانی از پخش روان فایل‌های HD و FULL HD از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن کاربردی به حساب می‌آیند. سایز ویدیوی در حال نمایش قابل تغییر است و می‌توانید سایز آن را هر طور که دوست دارید بزرگ یا کوچک کنید. علاوه بر این قادر به پخش همزمان چند ویدیو به صورت شناور نیز خواهید بود. برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبای محیط کاربری
  • نمایش ویدیو ها به صورت شناور
  • نمایش همزمان چند ویدیو به صورت شناور

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>