دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن Video Speed: پخش آهسته یا سریع ویدیوها در اندروید

اپلیکیشن Video Speed: پخش آهسته یا سریع ویدیوها در اندروید

شاید برای شما هم پیش بیاید که کلیپی را مشاهده می کنید ولی آنقدر سرعتش زیاد است متوجه هیچ چیز نمی شوید.اپلیکیشن Video Speed Slow Motion & Fast برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید سرعت ویدیو های خود را کم یا زیاد کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

ویرایش ویدیوها همیشه یکی از امور پیچیده و تخصصی در بین کاربران بوده است اما با انتشار اپلیکیشن‌های مختلفی که برای گوشی‌های موبایل ساخته شده‌اند پیچیدگی این موضوع تا حد امکان پایین آمده است به طوری که این روزها حتی کاربران تازه کار نیز می‌توانند تنها با چند لمس و به سادگی هرچه تمام‌تر، ویدیوها را در حد حرفه‌ای ویرایش کنند. یکی از اموری که در ویرایش ویدیوها به کار گرفته می‌شود تغییر سرعت فایل‌های ویدیویی است به طوری که در برخی مواقع نیاز به آهسته کردن یک ویدیو، و در برخی مواقع نیز نیاز به پخش سریع یک فایل ویدیویی وجود دارد. این موضوع یکی از مواردی بوده که به نرم‌افزار‌های تخصصی کامپیوتری نیاز داشت اما با انتشار چند اپلیکیشن کاربردی برای موبایل، انجام این امر نیز در گوشی‌های موبایل و به سادگی هر چه تمام‌تر امکان‌پذیر شده است. Video Speed Slow Motion & Fast یکی از معدود اپلیکیشن‌هایی است که به طور همزمان قادر است ویدیوی شما را آهسته یا سریع کند.

اپلیکیشن Video Speed: پخش آهسته یا سریع ویدیوها در اندروید

 

در Video Speed Slow Motion & Fast شما قادر خواهید بود تا ویدیوی خود را ۲ و ۴ برابر سریع‌تر یا آهسته‌تر پخش کنید که انجام آن نیز تنها یک لمس لازم خواهد داشت. شیوه‌ی کارکرد برنامه به این صورت است که ابتدا توسط دوربین داخلی برنامه اقدام به ضبط فایل ویدیویی می‌کنید و سپس در مرحله‌ی بعد، چند گزینه در اختیارتان قرار خواهد گرفت که به کمک آن‌ها می‌توانید سرعت ویدیو را کم یا زیاد کنید. امکان فراخوانی ویدیو از گالری گوشی نیز در برنامه وجود دارد تا قادر به سریع یا آهسته کردن هر ویدیویی که دوست دارید باشید. این برنامه برای اجرا به اندروید ۴ یا بالاتر نیاز دارد و تا کنون بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده است. Video Speed Slow Motion & Fast دارای ۱۴ مگابایت حجم بوده و به طور رایگان منتشر شده است به طوری که روی ویدیوهای خروجی واترمارک تبلیغاتی یا‌… قرار نمی‌دهد. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

ویژگی ها

  • طراحی زیبای رابط کاربری
  • امکان آهسته کردن ویدیوها
  • امکان پخش سریع تا ۴ برابر
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>