دسته ها

اپلیکیشن اپلیکیشن XZip: ساخت و استخراج فایل های فشرده در اندروید

اپلیکیشن XZip: ساخت و استخراج فایل های فشرده در اندروید

اپلیکیشن XZip برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید به راحتی فایل های فشرده بسازید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

همانطور که در جریان هستید گوشی‌های موبایل به طور پیش فرض از فرمت فایل‌های فشرده پشتیبانی نمی‌کنند و معمولا باید به کمک یک فایل منیجر جانبی یا یک اپلیکیشن اختصاصی این فایل‌ها را در گوشی استخراج و استفاده کنید. گوشی‌های اندروید نیز از این موضوع مستثنا نبوده و برای باز کردن فایل‌های فشرده به اپلیکیشن‌های کمکی نیاز خواهند داشت که Xzip یکی از اپلیکیشن‌های رایگان و محبوب برای کار با فایل‌های فشرده در این پلت‌فرم به حساب می‌آید و به صورت رایگان منتشر شده است.

اپلیکیشن XZip: ساخت و استخراج فایل های فشرده در اندروید

 

مهم‌ترین فرمت‌های فشرده در سال‌های اخیر Zip ,Rar و ۷z بوده‌اند که خوشبختانه این اپ از هر سه فرمت مذکور در استخراج فایل‌ها پشتیبانی می‌کند که این امر باعث شده است تا با اپلیکیشنی همه فن حریف مواجه باشیم که تمام نیازهای کاربران را برطرف خواهد کرد. فرمت‌های پشتیبانی شده به طور جامع عبارتند از ZIP, .ZIPXx .RAR, .7ZIP, .TAR, .TGZ, .JAR, .LZMA, .Z, .BZ2, .TLZ که می‌توانید فایل‌های رمزدار Rar و Zip را نیز توسط این برنامه‌ی کاربردی از حالت فشرده خارج کنید. در صورت تمایل می‌توانید این اپلیکیشن را از لینک زیر دریافت کنید.

نکات مثبت

  • طراحی گویای رابط کاربری
  • امکان استخراج فایل‌های فشرده با فرمت رایج

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>