دسته ها

اپلیکیشن پشتیبان گیری از برنامه ها به کمک Helium

پشتیبان گیری از برنامه ها به کمک Helium

اپلیکیشن Helium برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید از اپ های خود پشتیبان گیری کنید و برای افراد دیگر بفرستید . در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

احتمالا برای شما هم پیش آمده که قصد ارسال یکی از برنامه‌ها یا بازی‌های موجود در گوشی‌تان را برای شخص دیگری داشته باشید. در این مواقع اگر فایل نصبی اپلیکیشن مورد نظر را در گوشی نداشته باشید راهی برای انتقال برنامه‌ی مورد نظر وجود ندارد چرا که فایل‌های نصبی APK بعد از نصب در گوشی، از حالت تک فایلی خارج و تبدیل به فایل‌های باز و دیتا می‌شوند. در این مواقع تنها راه، کمک گرفتن از یک اپلیکیشن تهیه‌ی فایل پشتیبان است که امکان ساخت مجدد یک فایل APK از برنامه‌ها و بازی‌های نصب شده در گوشی را می‌دهد. Helium یکی از اپلیکیشن‌های محبوب و کاربردی در این زمینه است که به کمک آن می‌توانید از تمام برنامه‌های نصب شده روی گوشی، فایل Apk تهیه و آن را برای دوستان خود ارسال کنید.

پشتیبان گیری از برنامه ها به کمک Helium

 

نحوه‌ی کار به این صورت است که لیستی از تمام برنامه‌های نصب شده در گوشی از جمله اپلیکیشن‌های سیستمی را به شما نمایش خواهد داد و می‌توانید هر برنامه‌ای را که مایل بودید انتخاب کرده تا به صورت فایل APK به شما تحویل داده شود. سپس می‌توانید آن‌ها را برای دوستان خود ارسال کنید یا حتی برای استفاده‌های بعدی، با کلیک بر روی گزینه‌ی Restore به نصب دوباره‌ی آن‌ها بپردازید. تهیه فایل پشتیبان، بازیابی و حذف برنامه‌ها با یک لمس، مرتب کردن لیست برنامه‌ها براساس اسم، تاریخ نصب و حجم، نمایش فضای خالی و فضای اشغال شده در حافظه‌ از ویژگی‌های دیگر این اپلیکیشن فوق‌العاده هستند. برای دانلود این نرم‌افزار می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی گویای رابط کاربری

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>