دسته ها

اپلیکیشن مدیریت باتری و رم گوشی های اندرویدی با Dr. Battery

مدیریت باتری و رم گوشی های اندرویدی با Dr. Battery

اپلیکیشن Dr. Battery برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید ۳۰ درصد شارژ باتری را سریع تر اتجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

کمتر کاربری پیدا می‌شود که از قدرت باتری گوشی خود راضی باشد و گویا حل این مشکل حتی از ساخت صفحه‌نمایش‌های خمیده و شارژ بی‌سیم نیز سخت‌تر است و بعید است که به این زودی‌ها شاهد از بین رفتن این دغدغه در بین کاربران باشیم. اما توسعه‌دهندگان بیکار ننشسته‌اند و اپلیکیشن‌هایی ساخته‌اند که به کمک آن‌ها می‌توانیم حداقل تا روزی که شاهد از بین رفتن محدودیت باتری‌ها باشیم، کمی از دغدغه و فکر و خیالی که درباره‌ی تمام شدن باتری گوشی‌هایمان داریم کم کنیم و به مدیریت بهتر و بهینه‌تر باتری گوشی بپردازیم. Dr. Battery اپلیکیشنی است که در بین اپلیکیشن‌های مدیریت باتری، جزو محبوب‌ترین‌ها قرار گرفته است و این موضوع نیز به دلیل تاثیر عالی و امکانات جانبی جالبی است که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌دهد.

مدیریت باتری و رم گوشی های اندرویدی با Dr. Battery

 

یکی از جالب‌ترین امکاناتی که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌دهد شارژ کردن سریع‌تر گوشی است که با شیوه‌ای تخصصی، باتری شما را ۳۰ درصد سریع‌تر شارژ می‌کند. آن طور که در پروفایل برنامه وعده داده شده است نیز این برنامه تا ۵۰درصد باعث دوام بیشتر باتری و دیرتر خالی شدن آن خواهد شد. امکان مدیریت روی برنامه‌ها و مشاهده‌ی نحوه‌ی مصرف آن‌ها از باتری نیز امکان فوق‌العاده‌ی دیگری است که به شما کمک می‌کند تا اپلیکیشن‌های پرمصرف خود را شناسایی و اقدام به حذف یا Stop کردن آن‌ها کنید. همچنین در این برنامه امکانی برای CleanUp کردن برنامه‌ها در نظر گرفته شده است که می‌توانید با استفاده از آن، حجم زیادی از رم و حتی فضای مموری را از فایل‌های Junk خالی کنید. توسط امکان Ram Booster نیز می‌توانید زمانی که حس می‌کنید گوشی شما کند شده است با پاک سازی رم برنامه از اپلیکیشن‌های بلااستفاده سرعت گوشی خود را بالاتر ببرید. این روش به خصوص برای زمانی که قصد اجرای بازی‌های سنگین که در گوشی شما لگ می‌زنند را دارید بسیار مفید خواهد بود و می‌توانید با خالی کردن رم از موارد اضافه فضا را برای اجرای روان‌تر بازی باز کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • مدیریت باتری و کاهش مصرف آن
  • مدیریت رم گوشی و پاکسازی آن
  • شارژ سریع تر باتری

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>