دسته ها

اپلیکیشن لاک اسکرین زیبا و متفاوت KK Locker برای اندروید

لاک اسکرین زیبا و متفاوت KK Locker برای اندروید

یکی از بخش های مهم پلت فرم در اندروید لاک اسکرین های آن است. اپلیکیشن KK Locker برای گوشی های اندرویدی است که می توان با آن استایل های پیش فرض قفل را عوض کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

این برنامه از هر دو پوسته‌ی لالی پاپ و کیت کت پشتیبانی می‌کند و بنا بر سلیقه‌ی خود می‌توانید هر کدام را که مایل بودید به عنوان لاک اسکرین گوشی تنظیم کنید. معمولا اپلیکیشن‌های جانبی لاک اسکرین دارای تاخیر‌های چندثانیه‌ای هستند و برای مثال وقتی صفحه‌ی گوشی را خاموش می‌کنید، اگر بلافاصله دکمه‌ی Power را بزنید مشاهده می‌کنید که گوشی هنوز قفل نشده است و تا فعال شدن مجدد آن چند ثانیه‌ای زمان لازم است. اما اجرای روان و بدون نقص این لاک اسکرین باعث شده است تا بتوان با خیالی آسوده آن را به عنوان صفحه‌ی قفل گوشی استفاده کرد. علاوه بر حالت عادی، امکان تنظیم پترن و رمز عددی نیز در این برنامه در نظر گرفته شده است تا بتوانید امنیت گوشی خود را حداقل در بخش ورودی تامین کنید. در استایل لاک اسکرین کیت کت می‌توانید میانبرهایی نیز از اپلیکیشن‌های پرکاربرد خود مشخص کنید تا همانند تصویر بالا، قادر باشید اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را از همان صفحه‌ی قفل گوشی اجرا کنید.

اپلیکیشن KK Locker با حجم ۴٫۲ مگابایت و در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است و برای اجرا به نسخه ی ۴ یا بالاتر اندروید نیاز دارد. برای دریافت نسخه‌ی رایگان این برنامه که دارای بیش از ۱ میلیون دانلود در پلی استور گوگل است می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • پشتیبانی از استایل کیت کت و لالی پاپ
  • ارائه ی نسخه ای کامل تر شده از لاک اسکرین لالی پاپ
  • اجرای روان و بدون نقص برنامه
  • پشتیبانی از پوسته ها و ویجت های مختلف

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی مشاهده نشد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>