دسته ها

فناوری اطلاعات خرید و دریافت زیباترین فونت های فارسی

خرید و دریافت زیباترین فونت های فارسی

خیلی ما ها وقتی که می خواهیم تایپ کنیم دوست داریم از فونت های جدید استفاده کنیم. امروز قصد داریم وب سایتی را معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید از فونت های جدید استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

وب‌سایت «فونت ایران» که یکی از فروشگاه‌های خرید فونت‌های ایرانی است، در جهت زیبایی بیشتر فونت فارسی تاکنون قدم‌های بزرگی برداشته است. این‌ وبسایت هدف خود از طراحی و انتشار فونت‌های جدید فارسی را ارتقای سطح کیفی فونت‌های فارسی و فرهنگ‌سازی درست درباره حقوق فروش فونت می‌داند.

اگر دوست دارید برای وب‌سایت، طرح‌ها، شرکت، سازمان یا هرجای دیگری از فونت‌های فارسی زیبا استفاده کنید، وب‌سایت «فونت ایران» یکی از بهترین مراجع برای دانلود یا خرید فونت‌های زیبا و جدید فارسی است. استفاده از فونت‌های مناسب، زیبا و خوانا به کاربران کمک می‌کند تا با لذت و سرعت بیشتری متن‌ها را بخوانند.

خرید و دریافت زیباترین فونت های فارسی

 

برای استفاده از فونت‌های مختلف فارسی که همراه با مجوز مخصوص منتشر می‌شوند یا قابل خرید هستند، بهترین کار حفظ حقوق شخص طراح و منتشر کننده آن فونت‌ها است. ساخت و طراحی فونت‌های جدید زحمت بسیاری زیادی را بردوش طراحان آن می‌گذارد و علاوه بر یک نرم‌افزار بودن در واقع یک اثر هنری هستند. پس حفظ حقوق سازنده فونت و خرید قانونی فونت به جای کپی کردن آن، باید تبدیل به بخشی از فرهنگ ما شود.

برای استفاده از این وبسایت به http://fontiran.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>