دسته ها

اپلیکیشن محاسبه سرعت تقریبی با اپلیکیشن Speed View GPS

محاسبه سرعت تقریبی با اپلیکیشن Speed View GPS

یکی از مفیدترین بخش های گوشی های اندرویدی جی پی اس است. اپلیکیشن  Speed View GPS برای گوشی های اندرویدی است که می توان با آن میزان مسافت طی شده ، به همراه سرعت میانگین در حرکت را آگاه شوید.

محاسبه سرعت تقریبی با اپلیکیشن Speed View GPS

 

علاوه بر این در Speed View GPS میزان مسافت طی شده نیز به صورت گزارش‌های منظم به شما نمایش داده خواهد شد تا جدا از میانگین سرعتی که در طی کردن یک مسیر داشته‌اید، از میزان مسافت طی شده نیز آگاه شوید. برای مثال شاید کمتر فردی خبر داشته باشد که از منزل تا محل کار یا تحصیل خویش چند کیلومتر فاصله است. توسط این برنامه و با روشن کردن آن در ابتدای حرکت، می‌توانید از میزان دقیق فاصله مابین مبدا و مقصد خود باخبر شوید. این برنامه در نسخه‌ی پولی دارای ۸ حالت رنگی متفاوت است که می‌توانید به کمک آن، محیط اپلیکیشن را مطابق با سلیقه‌ی خود شخصی‌سازی کنید. این اپلیکیشن که با حجم ۴ مگابایت منتشر شده است برای اجرا به اندروید ۲.۳ یا بالاتر نیاز دارد و می‌توانید نسخه‌ی رایگان آن را که بیش از ۵۰ هزار دانلود در پلی‌استور گوگل دارد توسط لینک‌های زیر دریافت کنید.

نکات مثبت

  • نمایش سرعت حرکت در ماشین یا دوچرخه (موتور)
  • محاسبه‌ی مسافت طی شده
  • رابط کاربری جذاب و چشم‌نواز

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی مشاهده نشد
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>