دسته ها

اپلیکیشن حرکات حرفه ای در پرورش اندام با Total Fitness

حرکات حرفه ای در پرورش اندام با Total Fitness

همه ی افراد دوست دارند که برای زیبایی به تناسب اندام برسند. Total Fitness اپلیکیشنی برای اندروید است که به شما برای رسیدن به تناسب اندام کمک می کند. در ادامه با ما همراه باشید.

 

در عصر حاضر و ورود عمیق تکنولوژی به زندگی ما، امور بسیاری از پشت رایانه قابل انجام شده است و از همین رو تحرک ما نسبت به همیشه در میزان کمتری قرار دارد. این موضوع همیشه به عنوان یکی از نقاط ضعف تکنولوژی‌های جدید محسوب می‌شده است اما توسعه دهندگان Total Fitness تصمیم گرفته‌اند تا با انتشار اپلیکیشنی ورزشی ورق را برگردانند و تکنولوژی را، در جهت تناسب اندام و تحرک‌های کافی به کار بگیرند نه بالعکس. این برنامه یک برنامه‌ی تخصصی در زمینه‌ی ورزش‌های بدنسازی است که به کمک آن و انجام حرکت‌هایی که به شما پیشنهاد شده است، می‌توانید علاوه بر ورزش‌های روزانه، تناسب اندام خود را نیز بهبود بخشید. Total Fitness دارای بیش از ۱۰۰ حرکت مختلف است که می‌توانید با استفاده از آنها ورزش‌های مربوط به ماهیچه‌های مختلف بدن را انجام دهید.

حرکات حرفه ای در پرورش اندام با Total Fitness

 

این حرکات دارای آموزش انجام و توضیحاتی در رابطه با مزایای حرکت نیز هستند که البته توضیحات آن به صورت انگلیسی در برنامه درج شده است. در بخشی دیگر نیز تمام ماهیچه‌های بدن معرفی شده‌اند که با وجود انگلیسی بودن توضیحات، می‌توانید شاهد عکس‌های باکیفیت و دقیقی از ماهیچه‌ها باشید. نکته‌ی ارزشمندی که در Total Fitness وجود دارد این است که در تمرین‌های آموزش داده شده نام ماهیچه‌های درگیر نیز ذکر شده است و به این ترتیب می‌توانید با انتخاب ماهیچه‌ی مورد نظر، تنها حرکاتی را مشاهده کنید که مناسب برای پیشرفت آن ماهیچه است. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • رابط کاربری جذاب و گویا
  • معرفی بیش از صد حرکت مختلف
  • معرفی کامل ماهیچه‌ها
  • نمایش ماهیچه‌های مربوط به هر تمرین

نکات منفی

  • عدم پشتیبانی از زبان فارسی
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>