دسته ها

اپلیکیشن تغییر خودکار والپیپر ویندوزموبایل با Set Wallpaper

تغییر خودکار والپیپر ویندوزموبایل با Set Wallpaper

اگر شما هم از گوشی های ویندوزی استفاده می کنید و می خواهید که والیپر هایتان را به صورت خودکار تغییر یابد ، می توانید از اپلیکیشن ایرانی و یونورسال Set Wallpaper استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

پلتفرم ویندوزفون در ابتدای مسیر خود چیزی با نام والپیپر در خود نداشت و صفحه‌ی کاشی‌ها تنها از یک زمینه‌ی مشکی یا سفید برخوردار بودند. با گذشت زمان و انتشار نسخه‌های جدیدتر این پلتفرم، سرانجام درخواست کاربران مورد قبول واقع شد و امکان تنظیم والپیپر‌های دلخواه به عنوان زمینه‌ی کاشی‌ها به ویندوزموبایل اضافه شد تا صفحه‌ی خاص کاشی‌های ویندوزموبایل، بیش از پیش زیبا و منحصر به فرد به نظر برسند. اگر اهل تنوع بخشی به گوشی خود هستید و مرتبا در حال تغییر تصویر زمینه‌ی کاشی‌ها هستید، با اپلیکیشن Set Wallpaper قادر خواهید بود تا به طور خودکار و در بازه‌های زمانی دلخواه تصویر زمینه را تغییر دهید. این اپلیکیشن توسط یک برنامه‌نویس ایرانی و به صورت یونیورسال منتشر شده است و در ویندوز ۱۰ کامپیوتر نیز قادر به استفاده از آن خواهید بود.

تغییر خودکار والپیپر ویندوزموبایل با Set Wallpaper

 

نحوه‌ی کار با برنامه نیز بسیار ساده است. تنها کافیست تا با مراجعه به برنامه، عکس‌های مورد نظر خود را فراخوانی کنید تا آرشیوی کوچک از عکس‌های مورد علاقه‌ی خود در این برنامه داشته باشید. حال نوبت تعیین بازه‌ی زمانی برای تغییر خودکار والپیپر است که می‌توانید آن را از بازه‌ی هر ۱۵ دقیقه یک بار تا بالاتر (مطابق با سلیقه‌ی خود) تغییر دهید. برای مثال اگر ۳۰ عکس را به برنامه تحویل دهید و بازه‌ی تغییر را روی یک روز قرار دهید، می‌توانید تا یک ماه روزانه از تصاویر جدید در زمینه‌ی گوشی لذت ببرید و دیگر دغدغه‌ی تغییر دستی و روزانه‌ی آن را نداشته باشید. موارد گفته شده همگی برای لاک اسکرین گوشی هم قابل تنظیم خواهند بود تا قادر به یک دست کردن محیط گوشی خود باشید.

Set Wallpaper با حجمی حدود ۴ مگابایت منتشر شده است و برای اجرا به ویندوز ۱۰ یا ویندوزموبایل ۱۰ نیاز خواهد داشت. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • عملکرد صحیح و بدون ایراد
  • وجود بازه های زمانی مختلف
  • امکان استفاده از عکس های دلخواه

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی مشاهده نشد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>