دسته ها

اپلیکیشن نمایش ساعت در کاشی های ویندوزموبایل با Analog Clock Tile

نمایش ساعت در کاشی های ویندوزموبایل با Analog Clock Tile

ساعت های آنالوگ یکی از پرترفدارترین ساعت ها است که می توان با اپلیکیشن Analog Clock Tile آن ها را به گوشی های ویندوزموبایل آورد. در ادامه با ما همراه باشید.

توسط اپلیکیشن Analog Clock Tile می‌توانید صفحه‌ی کاشی‌های ویندوزموبایل را با ده‌ها مدل ساعت آنالوگ تزیین کنید. هم اکنون به صورت پیش‌فرض امکان نمایش ساعت دیجیتال در کاشی‌های زنده‌ی ویندوزموبایل وجود دارد و با کمک این برنامه، امکان استقاده از ساعت‌های عقربه‌ای گرافیکی نیز در کاشی‌های ویندوزموبایل ممکن خواهد شد. کارکرد این برنامه به این صورت است که با نصب آن، ده‌ها مدل ساعت عقربه‌ای با طرح‌های بسیار زیبا و متنوع در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا بتوانید مطابق سلیقه‌ی خود، یکی از آن‌ها را برای نمایش در صفحه‌ی خانگی انتخاب کنید.

نمایش ساعت در کاشی های ویندوزموبایل با Analog Clock Tile

 

وجود یک ساعت عقربه ای در صفحه‌ی اصلی ویندوزموبایل نه تنها حسی نوستالژیک را در گوشی به ارمغان خواهد اورد، بلکه باعث تنوع جذاب کاشی‌ها نیز خواهد شد. جالب تر آنکه می‌توانید به صورت همزمان چندین ساعت با مدل‌های مختلف را در صفحه‌ی کاشی‌ها قرار دهید تا یک دیوار مجازی، پر از ساعت های عقربه‌ای و جذاب در گوشی خود داشته باشید. همچنین این برنامه به صورت یونیورسال منتشر شده است و از همین رو اگر از ویندوز ۱۰ نیز برخوردارید می‌توانید از Analog Clock Tile در کامپیوتر خود نیز استفاده کنید. ساعت‌های مختلفی که در این برنامه قرار دارند دارای ویژگی شخصی‌سازی نیز هستند و می‌توانید جزئیات آن‌ها را تا حد زیادی تغییر دهید تا ظاهر آن به چیزی ک در ذهن دارید نزدیک‌تر شود.

اپلیکیشن Analog Clock Tile که به صورت یونیورسال منتشر شده است دارای ۸ مگابایت حجم بوده و برای اجرا به نسخه ی ۸.۱ یا بالاتر ویندوزموبایل نیاز دارد. برای دریافت این برنامه می توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • وجود ده‌ها طرح و پوسته مختلف
  • کیفیت و تنوع بالا در ظاهر ساعت‌ها
  • امکان شخصی‌سازی ظاهر ساعت‌های موجود
  • یونیورسال و رایگان بودن برنامه

نکات منفی

  • نکته‌ی منفی خاصی مشاهده نشد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>