دسته ها

اپلیکیشن ساخت اسلایدشوهای حرفه ای و موزیکال با Slideshow Maker

ساخت اسلایدشوهای حرفه ای و موزیکال با Slideshow Maker

اپلیکیشن Slideshow Maker برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید در محیطی زیبا عکس های خود را به فایل های ویدیویی تبدیل کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

با وجود آنکه انتشار عکس‌ها در شبکه‌های مجازی در ابتدا با موج بزرگی از استقبال کاربران مواجه شد اما رفته رفته توجه کاربران در حال سوق پیدا کردن به سمت ویدیو‌ها است به طوری که اینستاگرام مدت زمان ویدیوهای قابل نشر را به یک دقیقه رسانده و از سوی دیگر پیش‌بینی شده است که محتوای فیسبوک تا چند سال دیگر به طور کامل ویدیویی شود. این موضوع با توجه به افزایش انتشار ویدیوها در حال حاضر معقولانه به نظر می‌رسد. البته این خبر به این معنا نخواهد بود که کاربران دیگر به سمت انتشار عکس‌های خود نخواهند رفت بلکه به احتمال زیاد عکس‌ها نیز در قالب ویدیو منتشر خواهند شد. طبیعتا امری جذاب‌تر به نظر می‌رسد که به جای انتشار یک عکس و نظرخواهی درباره‌ی آن، یک اسلایدشوی ویدیویی از چندین عکس را در یک پست به معرض دید بگذارید و از نظرات دیگران مطلع شوید. Slideshow Maker یکی از بهترین اپلیکیشن‌های موجود برای ساخت اسلایدشو و فایل ویدیویی از عکس‌ها است که به کمک آن می‌توانید از عکس‌های خود (چه یک عکس چه هر تعداد دلخواه دیگر) فایل‌های ویدیویی بسازید.

 ساخت اسلایدشوهای حرفه ای و موزیکال با Slideshow Maker

این امر به صورت کاملا شیک و جذاب انجام می‌شود به این صورت که علاوه بر افکت‌های جذابی که در زمان عوض شدن هر عکس می‌توانید مشخص کنید، قادر به انتخاب فایل موسیقی دلخواه نیز برای میکس شدن روی تصاویر خواهید بود تا یک میکس جذاب از تصاویر خود را به وجود بیاورید. در Slideshow Maker شما به بیش از ۲۰ افکت مختلف برای تغییر عکس‌ها و چندین موسیقی پیش‌فرض دسترسی خواهید داشت تا اگر موزیک جذابی در گوشی خود ندارید بتوانید از آرشیو پیش‌فرض Slideshow Maker استفاده کنید. محیط کاربری برنامه نیز به صورت متریال طراحی شده است و علاوه بر آنکه حس خوبی در زمان کار با برنامه به کاربر خواهد داد باعث دسترسی آسان به تمامی امکانات نیز شده است. مورد جذاب دیگری که در برنامه شاهد بودیم وجود تم‌های مختلفی برای اسلایدشو بود. برای مثال اگر مشغول تهیه‌ی یک اسلایدشو از عکس‌های تولد خود هستید می‌توانید با انتخاب تم تولد یک زمینه‌ی شاد و آیتم‌های متحرکی که به تولد و مراسم مرتبط هستند را در ویدیوی نهایی خود در اختیار داشته باشید. علاوه بر تمام امکاناتی که گفته شد، بسته‌های استیکر و افکت نیز در برنامه وجود دارند که در صورت تمایل می‌توانید به دانلود آن‌ها بپردازید. برای دانلود این برنامه که به صورت رایگان منتشر شده است می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبای محیط کاربری
  • امکان استفاده از تم‌های مختلف
  • امکان ساخت اسلایدشو از تعداد دلخواه تصویر
  • وجود بسته‌های قابل دانلود مانند استیکر و …

نکات منفی

  • درج لوگوی برنامه روی ویدیو در چند ثانیه انتهایی
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>