دسته ها

اپلیکیشن تبدیل واحدها در اندروید با Unit Converter

تبدیل واحدها در اندروید با Unit Converter

شاید برای شما هم اتفاف بیفتد که به خواهید واحد های اندازه گیری را تبدیل کنید و این کار شاید برای شما وقت گیر یا سخت باشد. اپلیکیشن Unit Converter برای اندروید است که با استفاده از آن می توانید به راحتی و سریع واحد های اندازه گیری را تبدیل کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

واحدهای اندازه گیری یکی از مواردی است که در طول تحصیل و برخی مشاغل استفاده‌ی بالایی دارند و از آنجا که گستردگی آن در زمینه‌ی کمیت‌ها مانند دما، مساحت، باینری و… وسیع است به خاطر سپردن آن‌ها نیز بسیار دشوار خواهد بود. این امر برای هر شخصی، به خصوص افراد محصل که در دروس فیزیک و ریاضی بارها نیازمند تبدیل واحد‌ها می‌شوند، یک موضوع ضروری به حساب می‌آید که طبیعتا همراه داشتن اپلیکیشنی که از تمامی واحد‌های رایج پشتیبانی کند از ارزش بسیار بالایی برای این افراد برخوردار خواهد بود. شاید کمتر کسی پیدا شود که حداقل یک بار با سوال‌هایی نظیر یک متر چند اینچ است، ۲۰ درجه‌ی سانتیگراد چند فارنهایت خواهد بود یا حتی بحث‌های تخصصی‌تر مانند یک پاسکال چند میکروبار می‌شود، مواجه نشده باشد.

تبدیل واحدها در اندروید با Unit Converter

 

Unit Converter یکی از اپلیکیشن‌های مفید اندرویدی در زمینه‌ی تبدیل واحد‌ها است که با پشتیبانی از کمیت‌های متنوعی همچون جرم، طول، حجم، منطقه، درجه حرارت، سرعت، چگالی، فشار، شتاب، قدرت و… ابزاری کامل و بی‌نقص را در این زمینه به وجود آورده است. این اپلیکیشن که به صورت رایگان منتشر شده، قادر به تبدیل تمام کمیت‌های مربوط به یکدیگر است و با نصب آن می‌توانید یک مبدل کامل را همیشه و همه جا در اختیار داشته باشید. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • گویا بودن رابط کاربری و سهولت استفاده از برنامه
  • امکان تبدیل کمیت‌ها در کسری از ثانیه
  • نمایش یکجای کمیت‌های خروجی

نکات منفی

  • نبود کمیت‌های تخصصی‌ و متفاوت‌تر
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>