دسته ها

اپلیکیشن تبدیل و ویرایش فایل های صوتی با MP3 Converter

تبدیل و ویرایش فایل های صوتی با MP3 Converter

اپلیکیشن MP3 Converter برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید فایل های MP3 را به هر فرمتی که می خواهید تبدیل کنید و می توانید فایل های صوتی را از یک ویدیو استخراج کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

فرمت MP3 را می‌توان به جرات پراستفاده‌ترین فرمت مورد استفاده در بین فایل‌های صوتی دانست به طوری که تمام فایل‌های موسیقی در چند سال اخیر با فرمت MP3 و با کیفیت ۱۲۸ یا ۳۲۰ منتشر شده است. پادشاهی بی‌چون و چرای Mp3 در بازار فایل‌های صوتی باعث شده است تا بسیاری از کاربران عادی، حتی نام دیگر فرمت‌های رایج صوتی را مانند Wav یا Flac نشنیده باشند. در این میان بنا به دلایل مختلف مانند پشتیبانی نکردن برخی برنامه‌های تخصصی از فایل Mp3 یا حجم کمتر فرمت‌های دیگر همچون Acc نیاز به تبدیل فرمت فایل‌های Mp3 احساس می‌شود. Mp3 Converter اپلیکیشنی برای تغییر فرمت Mp3 به دیگر فرمت‌های رایج صوتی است که توسط آن می‌توانید از طریق گوشی اندرویدی خود و بدون نیاز به رایانه‌ی شخصی این تبدیل فرمت را انجام دهید.

تبدیل و ویرایش فایل های صوتی با MP3 Converter

 

Mp3 Converter قادر است فایل‌های Mp3 را به فرمت‌های دیگر صوتی تبدیل کند. فرمت‌های پشتیبانی شده در این برنامه عبارتند از Acc, Wma, Ac۳, Wav و Flac که می‌توانید فایل Mp3 خود را به هر کدام از این فرمت‌ها که مایل بودید تبدیل کنید. قابلیت مفید دیگری که در Mp3 Converter وجود دارد امکان برش دادن بخش دلخواه از فایل‌های موسیقی یا ویدیویی است. توسط این ابزار شما قادر خواهید بود تا بخشی دلخواه از یک فایل موسیقی را مشخص کنید و به صورت یک فایل جداگانه از آن خروجی بگیرید تا بتوانید از آن برای زنگ گوشی یا پیامک استفاده کنید. یا در موارد دیگر می‌توانید بخشی از یک ویدیو که برایتان جالب است را Cut کنید و تنها همان بخش را در شبکه‌های اجتماعی یا پیام‌رسان منتشر کنید. سومین امکان Mp3 Converter نیز به استخراج فایل صوتی از ویدیو مربوط می‌شود. به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده است که یک فایل ویدیویی را تنها به دلیل موسیقی زیبای آن در گوشی نگه داشته باشید. توسط Mp3 Converter می‌توانید فایل صوتی ویدیوها را به صورت Mp3 استخراج کنید و فایل ویدیویی را برای جلوگیری از اشغال حجم از حافظه‌ی گوشی حذف کنید. برای دانلود این برنامه که به صورت رایگان منتشر شده است می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • تبدیل فایل Mp3 به دیگر فرمت‌های صوتی
  • استخراج فایل صوتی از ویدیوها
  • امکان برش دادن بخش‌های دلخواه از فایل صوتی یا ویدیویی

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>