دسته ها

اپلیکیشن تبدیل فرمت فایل های صوتی و ویدیویی در Audio/Video Converter

تبدیل فرمت فایل های صوتی و ویدیویی در Audio/Video Converter

برای خیلی از ما ها پیش میاید که بخواهیم فرمت فایل های صوتی و ویدیویی را تغییر دهیم ولی به رایانه دسترسی نداریم. اپلیکیشن Audio/Video Converter برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توان فرمت فایل های صوتی و ویدیویی را تغییر داد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

به لطف گوشی‌های هوشمند امروزه شاهد انجام بسیاری از امور که پیش از این تنها در رایانه‌ها امکان‌پذیر بودند در تلفن‌های همراه هستیم. برای مثال در گذشته‌ای نه چندان دور ویرایش تصاویر یا ساخت عکس‌نوشته تنها توسط نرم‌افزارهای کامپیوتری مانند فتوشاپ امکان‌پذیر بود اما اکنون شاهد آن هستیم که صدها اپلیکیشن ساده و کم‌حجم قادر به انجام همان امور در گوشی‌های هوشمند هستند. یکی از تخصصی‌ترین امکاناتی که شاید فکرش را هم نمی‌کردیم روزی موبایل‌ها قادر به انجام آن باشند تبدیل فرمت ویدیوها یا فایل‌های صوتی است. برای مثال شما می‌توانید ویدیویی که فرمت Mkv دارد را به Mp4 یا فایل صوتی Wav را به Mp3 تبدیل کنید که امری بسیار شگفت‌انگیز و کاربردی محسوب می‌شود. Audio/Video Converter اپلیکیشنی بی‌نقص و پیشرو در این زمینه است که می‌تواند تبدیل فرمت ویدیو و صوت را با امکانات گسترده و حرفه‌ای در اختیار شما بگذارد.

تبدیل فرمت فایل های صوتی و ویدیویی در Audio/Video Converter

 

امکاناتی که در این برنامه وجود دارد بدون هیچ اغراقی بی‌نظیر است. شما علاوه بر آنکه می‌توانید فرمت ویدیوها را تغییر دهید قادر به مدیریت جزییات بسیاری نیز خواهید بود. برای مثال شما می‌توانید کنترل کاملی روی Bitrate, FPS یا Res ویدیوی خروجی داشته باشید تا هرطور‌ که مایل بودید ویدیوی خود را ویرایش کنید. توسط ابزار StartTime و EndTime نیز می‌توانید عملیات مورد نظر خود را تنها روی بخشی از ویدیو اعمال کنید. این ویژگی می‌تواند برای بریدن بخشی از یک ویدیو و ارسال آن در شبکه‌های اجتماعی نیز استفاده شود که گاهی اوقات می‌تواند کاربران را از ارسال نسخه‌ی کامل ویدیو و مصرف غیرضروری ترافیک بی‌نیاز کند. اگر از آهنگ یک موزیک‌ویدیو نیز خوشتان آمده می‌توانید به سادگی آن را به Mp3 تبدیل کنید. فرمت‌های ویدیویی پشتیبانی شده توسط این برنامه عبارتند از: asf, avi, divx, flv, m2v, m4v, mjpeg, mkv, mov, mpg, ogg, ogv, rm, rmvb, webm, wmv, dv4. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • امکان تبدیل فرمت‌های ویدیویی به یکدیگر
  • امکان تبدیل فایل‌های صوتی
  • امکان تبدیل ویدیو به فایل صوتی
  • امکان برش دادن ویدیوها
  • قابلیت اعمال تغییرات روی بازه‌ی زمانی دلخواه از ویدیو

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>