دسته ها

فناوری اطلاعات دست خط خود را به فونت تبدیل کنید

دست خط خود را به فونت تبدیل کنید

همه ی ما می دانیم که برای تایپ کردن نیاز است که یکی از فونت ها را انتخاب کنیم. امروز قصد داریم وب سایتی را معرفی کنیم که با استفاده از آن بتوانید با دست خط خود تایپ کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

اگر دوست داشته باشیم نامه‌ای را به صورت شخصی بنویسیم یا طرحی را با دست خود ارسال کنیم، یکی از راه‌های جذاب می‌تواند استفاده از فونت دست خط ما باشد.

با وب‌سایت MyScriptFont.com می‌توانید دست خط خود را تبدیل به فونت کنید و آن را روی دستگاه نصب کنید. با MyScriptFont.com می‌توانید دست خط را به صورت دیجیتالی دربیاورید. این سرویس بدون پرداخت هیچ پولی انجام می‌شود.

دست خط خود را به فونت تبدیل کنید

 

 

برای استفاده از این وب‌سایت باید دست خط خود را در قالب‌های PDF یا PNG از وب‌سایت دریافت کنید، از آن پرینت بگیرید و با مداد یا خودکار آن را پر کنید. فایل اسکن شده از این فایل را آپلود کرده و فرمت خروجی آن را انتخاب کنید. سپس با کلیک وی دکمه‌ی Start می‌توانید دست خط خود را به عنوان یک فونت جدید دریافت کنید و روی سیستم خود نصب کنید.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.myscriptfont.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>