دسته ها

ترفند آموزش دانلود کردن از یوتیوب به صورت MP3

آموزش دانلود کردن از یوتیوب به صورت MP3

همه ی ما می دانیم که فایل های تصویری ویدیویی دارای حجم بسیار بالایی است. خیلی ها می خواهند که فیلم ها را به صورت تصویر و صدا ذخیره کنند. پس اگر می خواهید فایل های تصویری را از یوتیوب به صورت فایل صوتی دانلود کنید.در ادامه با ما همراه باشید.

اگر شما نیز به دنبال راه حلی برای دانلود فیلم های یوتیوب در قالب MP3 هستید می توانید با نصب افزونه ی YouTube mp3 هر فیلمی را که بخواهید تنها به صورت صدا دانلود کنید.

برای این کار، افزونه ی  YouTube mp3 را نصب کنید. بعد از نصب بدون اینکه مرورگر خود را ریستارت کنید وارد شبکه یا سایت یوتیوب شوید. یک فیلم را به انتخاب خود انتخاب کرده و روی لینک آن کلیک کنید.

آموزش دانلود کردن از یوتیوب به صورت MP3

 

در بالای هر فیلم یک دکمه با عنوان Download MP3 قرار دارد که می توانید با کلیک بر آن، فیلم مورد نظر را در قالب MP3 دانلود کنید.

در حال حاضر بیش از ۵۴۰ هزار نفر این افزونه را نصب کرده و در حال کار کردن با آن هستند.

آموزش دانلود کردن از یوتیوب به صورت MP3

 

برای نصب این افزونه، کافیست همین مطلب را در مرورگر فایرفاکس باز کنید و بر روی لینک زیر کلیک کنید و در کمتر از ۳۰ ثانیه، از این قابلیت با ارزش بهره مند شوید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>