دسته ها

ترفند چند نکته که روی ترافیک وب‌سایت شما تاثیر چمشگیری دارند

Dramatic effects are a few tips that traffic to your website

شاید شما هم وب سایت دارید اما نمی توانید نتیجه خوبی بگیرید ما در اینجا به شما روش هایی برای افزایش بازدید آموزش بدهیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

سئو

یکی از موضوعات بسیار مهم در افزایش بازدید وب‌سایت‌ها، بحث سئو (Search Engine Optimization) است. ما سایت های زیادی را می‌شناسیم که محتوای مناسب و با کیفیتی تولید می‌کنند، اما د نتایج جستجو هیچ اثری از آنها دیده نمی‌شود. از طرفی وبسایت‌هایی را هم می‌شناسیم که محتوای زرد تولید می‌کنند، ولی از نتایج خوبی برخوردارند. سئو تنها کانالی هست که شما می‌توانید بدون هیچگونه هزینه، ترافیک بشدت زیاد و با کیفیت روی وب‌سایت خود ایجاد کنید.

توجه داشته باشید، زمانی که قصد کار کردن روی این کانال را دارید، به فکر دور زدن روش‌هایی که گوگل اعلام کرده نباشید و تمرکز خودتان را روی سئو وب‌سایت و کیفیت محتوای‌تان قرار بدهید.

ایمیل روزانه

حتی از بی‌حوصلگی و کمبود وقت کاربران هم استفاده کنید. خیلی از افراد هستند که به وبسایت شما سر میزنن ولی به دلیل کمبود وقت و یا حتی بی‌حوصلگی شاید دیگه به وبسایت شما برنگردند. شما می‌توانید با استفاده از روش های مختلف ایمیل، این کاربران را بگیرید و خوراک خبریشان را بصورت روزانه داخل inbox ایمیل آنها تحویل بدهید. به این شکل هم کاربر به محتوای مورد نظر خود می‌رسد و هم شما با قرار دادن یک  call to action می‌توانید کاربر را روی وب‌سایت خود برگردانید.

شبکه های اجتماعی

دوست داشتنی‌ترین کانال می‌تواند حساب‌های کاربری شما در شبکه‌های اجتماعی مختلف باشد. فرض کنید که پست شما در میان پست‌های دوستان یک فرد دیده شود، همین باعث می‌شود که یک حس اعتماد بین شما و آن کاربر بوجود آید. همین مورد می‌تواند برای کانال تلگرام شما بوجود آید و از این طریق ترافیک بسیار خوبی را روی وبسایت شما ایجاد شود. این کانال را از دست ندهید لطفا :-)

 

تولید محتوای با ارزش

اینکه وب‌سایت شما در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کند، در واقع بستگی به محتوایی که شما تولید می‌کنید دارد. پس اگر محتوای شما در زمینه‌ای تخصصی باشد، قطعا می‌تواند در درآمد شما تاثیر مثبت ایجاد کند. تولید محتوای تخصصی به شما این امکان را می‌دهد که بعد از مدتی مرجع اون بخش شده و ترافیک مفیدی برای شما ایجاد شود. نکته مهم‌تر این است که اگر کاربری به وب‌سایت شما وارد شود و مطلب تخصصی بخواند و این حس درش ایجاد شود که از وب‌سایت شما چیزی یاد گرفته، مطمئن باشید که دوباره به وبسایت شما برمی‌گردد و کاربر ثابت شما خواهدشد.

طراحی کاربردی

یکی از موثرترین عوامل جذب ترافیک مطمئنن می‌تواند طراحی با کیفیت باشد. به نظر من اولین برخورد کاربر با وب‌سایت شما زمانی است که طراحی وب‌سایت رو می‌بیند. فارغ از محتوای خوب اگر طراحی شما کاربردی باشد و کاربر بتواند با آن ارتباط برقرار کند باعث می‌شود اتفاق‌های خوبی برای شما بیافتد.

کاربر وارد وب‌سایت می‌شود، ارتباط برقرار می‌شود؛ در وحله اول باعث می‌شود bounce rate (نرخ پرش کاربر) کاهش پیدا کند. وقتی این اتفاق بیافتد time on site (زمان ماندن کاربر روی وب‌سایت) بالا می‌رود که بعد از این page view (بازدید صفحه) شما افزایش پیدا می‌کند و در نهایت نتایج شما در جستجو بهتر و بهتر می‌شود و شما ترافیک بیشتری را روی وبسایت‌تون خواهید داشت.

واکنشگرا بودن سایت

همه ما این روزا از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنیم و از نقشی که این گوشی‌ها در زندگیمان دارند باخبریم. به گزارش سایت‌های مختلف حدودا ۶۰ درصد از ترافیک روزانه آنها از طریق نسخه واکنش‌گرای سایت هستند. این یک نوع هشدار است برای سایت‌هایی که نسحه واکنشگرا ندارند و تعداد زیادی از ترافیک روزانه خود را از دست می‌دهند.

در ارائه مواردی بیشتری گفته شد که ترجیح می‌دهم در پست‌های بعدی بیشتر درباره آنها بگویم. محتوای زیادی طولانی هم چندان خوب نیست

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>