دسته ها

فناوری اطلاعات به راحتی سایز تصاویر خود را تغییر دهید

به راحتی سایز تصاویر خود را تغییر دهید

خیلی وقت ها برای تغییر اندازه تصاویر خود از برنامه های بسیاری استفاده می کنید. ما در اینجا به شما وب سایتی را معرفی می کنیم که می توانید با استفاده از آن اندازه تصاویر خود را به راحتی تغییر دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

اگر بدون استفاده از فتوشاپ قصد تغییر اندازه تصاویر را دارید، می‌توانید با استفاده از BIRME به راحتی تصاویر مورد نظر خود را تغییر سایز دهید.

وب‌سایت BIRME یکی از بهترین ابزارهای اینترنتی برای تغییر اندازه تصاویر با مقیاس‌های متفاوت است. برای استفاده از این وب‌سایت، پس از وارد شدن به BIRME می‌توانید روی کلید Browse for files کلیک کرده و تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

به راحتی سایز تصاویر خود را تغییر دهید

 

اکنون در پنل کناری باید اندازه مورد نظر خود را وارد کنید، حالا با توجه به اندازه‌ای که برای تصویر خود انتخاب کرده‌اید می‌توانید از بخش‌های مختلف تصویر برش لازم را انجام دهید. کمی پایین‌تر همچنین می‌توانید بر اساس درصد اندازه تصاویر را کاهش دهید.

در صورت دلخواه امکان اضافه کردن بورد به تصاویر نیز فراهم شده و البته می‌توان کیفیت تصاویر JPG را نیز تغییر داد.

برای استفاده از این وبسایت به www.birme.net مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>