دسته ها

فناوری اطلاعات آسان و رایگان وب سایت دلخواه خود را بسازید

آسان و رایگان وب سایت دلخواه خود را بسازید

اگر شما هم می خواهید برای خود یک وب سایت طراحی کنید می توانید با استفاده از وب سایتی که معرفی می کنیم بدون نیاز به تخصص داشتن برای خود یک وب سایتی زیبا طراحی کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

ساختن وب‌سایت دیگر نیازی به کدزدن ندارد، حالا با وب‌سایت imcreator می‌توانید به راحتی سایت‌هایی ریسپانسیو و بهینه برای خود طراحی کنید.

imcreator به صورت پیش‌فرض قالب‌های مختلف و البته رایگانی را می‌تواند در اختیار شما قرار دهد تا به راحتی بتوانید با انتخاب هر کدام، وب‌سایت مورد نظر خود را بسازید. امتیاز این وب‌سایت در دسترس قرار دادن بسیاری از قالب‌ها به رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای است. تغییر قالب وب‌سایت و اضافه کردن‌ بخش‌های مختلف در این وب‌سایت به راحتی صورت می‌گیرد. 

آسان و رایگان وب سایت دلخواه خود را بسازید

 

برای استفاده از این وب‌سایت می‌توانید قالب دلخواه خود را انتخاب کنید و پس از آن با کلیک روی قلم، هر بخش را به دلخواه خود تغییر دهید. می‌توانید یک بخش جدید اضافه کنید، بخشی را حذف کنید یا کلا هر چیزی را در قالب تغییر دهید و پس از اتمام ویرایش‌های دلخواه خود آن را ذخیره کنید.

این وب‌سایت علاوه بر ساخت وب‌سایت‌های شخصی امکان ساخت وب‌سایت‌هایی مخصوص کسب و کار‌ها را هم فراهم کرده است. طبق گزارشی که خود این وب‌سایت منتشر کرده، تاکنون بالغ بر ۸ میلیون وب‌سایت با استفاده از این سرویس ساخته شده‌اند و شما نیز می‌توانید وب‌سایت دیگری را بدون زحمت خاصی بسازید.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.imcreator.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>