دسته ها

اپلیکیشن ویرایش و ساخت فایل‌های ویدیویی با Weave Video Editor

ویرایش و ساخت فایل‌های ویدیویی با Weave Video Editor

اپلیکیشن Weave برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید فایل های ویدیویی را ویرایش دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

تاکنون اپلیکیشن‌های مختلفی برای ویرایش ویدیوها منتشر شده است اما به جرات می‌توان گفت که اپلیکیشن Weave یک سر و گردن از همتایان خود بالاتر بوده و استاندارد جدیدی را برای اپلیکیشن‌های این زمینه به وجود آورده است. برای مثال می‌توان به قابلیت ذخیره‌ی پروژه‌یWeave اشاره کرد؛ به طوری که درست همانند یک نرم‌افزار کامپیوتری، می‌توانید مراحل ویرایش ویدیوی خود را به صورت یک پروژه ذخیره کنید تا در زمانی دیگر، به ادامه‌ی انجام تغییرات در آن بپردازید که امری فوق‌العاده برای یک اپلیکیشن موبایلی به حساب می‌آید. در این برنامه شما علاوه بر ویرایش ویدیوهای موجود در گوشی، به یک دوربین داخلی نیز دسترسی خواهید داشت که می‌توانید اقدام به ضبط، و سپس ویرایش ویدیوی خود کنید.

ویرایش و ساخت فایل‌های ویدیویی با Weave Video Editor

 

Weave دارای بیش از ۶۰ حالت پیش‌فرض برای ویرایش ویدیو بوده که هر کدام به نوعی ویدیوی شما را با ترکیب افکت‌ها، قاب‌ها و گاهی موسیقی متن ویرایش خواهند کرد و به شما این امکان را می‌دهند که بدون نیاز به صرف وقت برای انجام تغییرات در ویدیوها و تنها با یک کلیک، ویدیوهای خود را به صورت هنری و متفاوت تحویل بگیرید. در کنار تمام این موارد، امکان اشتراک مستقیم ویدیوها به شبکه‌های اجتماعی همچون Youtube , Google+ , Facebook , Instagram Youku و… نیز برای شما در نظر گرفته شده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن، بتوانید ویدیوهای خود را برای دوستانتان ارسال کنید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی جالب و گویای رابط کاربری
  • وجود چندین ابزارک کاربردی و جذاب
  • امکان برش دادن ویدیو

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>