دسته ها

اپلیکیشن پخش بی انتهای ویدیوها با Video Looper

پخش بی انتهای ویدیوها با Video Looper

امروزه ساخت ویدیو های تکرار شونده مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. Video Looper اپلیکیشنی است که می توان با آن ویدیو ها را به صورت بی انتها پخش کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

در شبکه‌های اجتماعی بخصوص اینستاگرام موارد بسیاری به طور نوبتی مورد توجه کاربران قرار می‌گیرند و پس از مدتی، به همان سرعت محبوب شدن، افول می‌کنند. برای مثال در ابتدا ویدیوهای دابسمش و بعد ویدیوهای Musical.ly به محبوب‌ترین پست‌های اینستاگرام تبدیل شدند. حال نوبت به ویدیوهای تکرارشونده رسیده است به طوری که ممکن است نمونه‌های آن را در شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان دیده باشید. این ویدیوها معمولا از تکه‌های بسیار کوتاهی تشکیل شده‌اند که پشت سر هم تکرار می‌شوند. برای مثال ویدیویی دارید که مدت زمان آن تنها ۳ ثانیه است. طبیعتا ۳ ثانیه چندان قابل توجه بازدیدکنندگان قرار نخواهد گرفت و احتمالا شما نیز از انتشار آن صرف نظر خواهید کرد. اما با کمک اپلیکیشن‌هایی همچون Video Looper می‌توانید این ویدیوهای کوتاه را به دفعات دلخواه پشت سر هم پخش کنید و نتیجه‌ی نهایی را به صورت یک فایل ویدیویی واحد دریافت کنید. برای مثال می‌توانید تعیین کنید که ویدیوی ۳ ثانیه‌ای شما، ۵ بار به طور مکرر پخش شود و نتیجه را به صورت یک ویدیوی ۱۵ ثانیه‌ای و مناسب برای اینستاگرام دریافت کنید.

پخش بی انتهای ویدیوها با Video Looper

 

Video Looper قابلیت بی‌صدا کردن ویدیو‌ها را نیز هنگام تبدیل خواهد داشت. بسیاری اوقات تنها ویدیوی موجود جالب توجه شده است و نیازی به صدای آن وجود ندارد. با مراجعه به بخش تنظیمات این اپلیکیشن می‌توانید گزینه‌ی Mute را فعال کنید تا ویدیوی خروجی فاقد صدا باشد. این اپلیکیشن با وجود آنکه برای تمام کاربران کاربردی نخواهد بود، اما طرفداران خاص خودش را نیز دارد. گاهی قصد میکس یک آهنگ روی ویدیو داریم اما زمان ویدیوی مورد نظر، کوتاه‌تر از فایل موسیقی است. تا پیش از این آسان‌ترین راه برای حل این مشکل برش دادن بخش اضافه‌ی آهنگ نسبت به ویدیو بود. اما با Video Looper می‌توانید ویدیوی خود را به صورت تکرار شونده و با زمان دلخواه بسازید و سپس از آن در اپلیکیشن‌های دیگر برای میکس موسیقی استفاده کنید. این برنامه به دو صورت پولی و رایگان منتشر شده است که برای برخورداری از امکان تعیین تعداد تکرار و بی‌صدا کردن ویدیو باید نسخه‌ی پولی آن را خریداری کنید. Video Looper تنها ۱.۵ مگابایت حجم دارد و برای اجرا باید از اندروید ۴.۱ یا بالاتر برخوردار باشید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • امکان بی صدا کردن ویدیوها
  • تعیین میزان تکرار به تعداد دلخواه

نکات منفی

  • محدودیت‌های بسیار در نسخه‌ی رایگان
دانلود اپلیکیشن
” target=”true”]دانلود اپلیکیشن[/button]

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>