دسته ها

فناوری اطلاعات بهترین محتوا را از هر موضوع پیدا کنید

بهترین محتوا را از هر موضوع پیدا کنید

امروزه تمام کسب و کار ها تمرکز زیادی به بازاریابی دارند. امروز قصد داریم وب سایتی را معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید یکی از ابزار های بازاریابی دسترسی داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

معمولا شبکه‌های اجتماعی نشان‌دهنده موضوعات داغ روز یا هفته هستند و بسیاری از کاربران سعی می‌کنند تا بهترین مقالات و مفید‌ترین محتوا‌یی که در وب‌سایت‌های مختلف پیدا می‌کنند را در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارند.

وب‌سایت Buzzsumo یک ابزار آنلاین قدرتمند برای دانستن موضوعات مفید و در حال جستجو شدن است. این وب‌سایت در واقع محتوای مفید و ضروری درون شبکه‌های اجتماعی مختلف را نشان می‌دهد و برای پیدا کردن موضوعات مختلف به جای جستجو در چند شبکه اجتماعی به شما کمک می‌کند تا در مدت زمان کوتاه‌تری محتوای مناسب و قابل پوشش را پیدا کنید.

بهترین محتوا را از هر موضوع پیدا کنید

 

موضوعاتی که قصد دارید در مورد تعداد بازدیدها یا مقاله‌هایی که در سایت‌های اجتماعی در موردش بحث می‌شود را در قسمت جستجوی وب‌سایت بنویسید تا علاوه بر اطلاعاتی که گفته شده، مقاله‌هایی که توسط نویسندگان تاثیر گذار نوشته شده را پیدا کنید و از آن‌ها در وب‌سایت خود استفاده کنید. حتی می‌توانید با تعیین یک هشدار دهنده کلمات، مطالبی که بروز می‌شوند را بدانید از کجا و توسط چه کسی نوشته شده است.

وب‌سایت Buzzsumo به برنامه‌های محتوایی شما کمک می‌کند تا اطلاعات و مطالبی که برای کاربران شما جذاب و مفید است را در اختیار آن‌ها قرار دهید و نتیجه آن قطعا بازگشت خواننده و دریافت اطلاعات بیشتر از وب‌سایت شما است.

برای استفاده از این وبسایت به http://buzzsumo.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>