دسته ها

اپلیکیشن مشاهده زمان باقی مانده تا اتمام شارژ گوشی با T-Battery Monitor

مشاهده زمان باقی مانده تا اتمام شارژ گوشی با T-Battery Monitor

اپلیکیشن T-Battery Monitor برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید زمان تمام شدن شارژ گوشی را به شما نشان می دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

اغراق نیست اگر بگوییم به جز باتری‌ها، نقص دیگری در گوشی‌های موبایل امروزی وجود ندارد. صفحه‌های بزرگ و باکیفیت، سخت افزارهای قدرتمند، دوربین‌های فوق العاده و … همگی در بهترین سطح خود قرار گرفته‌اند، اما همچنان باتری‌ها، یکی از معدود محدودیت‌های موجود در گوشی‌های موبایل به حساب می‌آیند که برای عدم بروز مشکلاتی همچون خاموش شدن در مواقع ضروری، نیازمند کنترل و مدیریت مصرف خواهند بود. در این زمینه نیز اپلیکیشن‌های مختلفی ساخته و منتشر شده است؛ اما اولین مرحله و شاید موثرترین راه برای آنکه از باتری خود به شکلی بهینه استفاده کنیم، آگاهی از میزان شارژ دقیق گوشی است که به لطف T-Battery Monitor و ویجت‌ آن، این امر به راحتی امکان پذیر خواهد شد.

مشاهده زمان باقی مانده تا اتمام شارژ گوشی با T-Battery Monitor

 

توسط اپلیکیشن T-Battery Monitor می‌توانید میزان شارژ باقی مانده باتری گوشی را به شکلی زیبا مشاهده کنید. به لطف محاسبه‌ی هوشمند این اپ شما قادر خواهید بود تا مدت زمانی که به پایان شارژ گوشی باقی مانده است را نیز مشاهده کنید. طبیعتا وقتی بدانید ۲ ساعت تا اتمام شارژ گوشی باقی مانده است مدیریت خیلی بهتری بر نحوه‌ی مصرف خود خواهید داشت. این زمان هوشمند بر اساس استفاده‌ای که در حال حاضر از تلفن همراه می‌کنید محاسبه خواهد شد و با وجود آنکه نمی‌توان آن را کاملا دقیق دانست اما تا حد زیادی می‌تواند شما را از زمان خاموش شدن گوشی مطلع کنید. این اپ دارای ویجت بسیار زیبایی نیز است که توسط آن می‌توانید میزان شارژ گوشی به درصد، زمان باقی مانده تا خاموش شدن گوشی، درجه حرارت و … را در یک قاب و بدون نیاز به مراجعه به محیط اپلیکیشن مشاهده کنید. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده سلامت باتری نیز تحت نظارت این برنامه درخواهد آمد و شما می‌توانید از سلامت یا عدم‌سلامت باتری گوشی خود نیز به کمک T-Battery Monitor مطلع شوید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • طراحی زیبا و مفید برنامه
  • دارا بودن ویجت برای نمایش میانبر
  • نمایش درصد و میزان حرارت باتری
  • نمایش زمان باقی مانده تا خاموش شدن گوشی

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>