دسته ها

اپلیکیشن دسترسی سریع به اپلیکیشن های پراستفاده در Floating Toolbox

دسترسی سریع به اپلیکیشن های پراستفاده در Floating Toolbox

خیلی از افراد دوست دارند منوی شناور داشته باشند تا به اپلیکیشن های محبوب خود همیشه دسترسی داشته باشند. اپلیکیشن Floating Toolbox برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توان یک منوی شناور زیبا داشت. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

پلت‌فرم اندروید برای دسترسی سریع به اپلیکیشن‌هایی که اخیرا از آن‌ها استفاده کرده‌اید امکانی با عنوان RecentApps دارد که توسط آن می‌توانید اپلیکیشن‌های اخیر را به صورت پنجره‌های کوچک مشاهده کنید و با لمس هر کدام، مجددا به محیط آن وارد شوید. این امکان اما آنطور که باید پخته و کاربردی نیست و نبود قابلیت شخصی‌سازی و نمایش اپلیکیشن‌های غیر ضروری نیز یکی از مواردیست که نیاز به یک جایگزین را بیش از پیش پررنگ می‌کند. Floating Toolbox اپلیکیشنی بسیار کاربری برای جایگزینی RecentApps است که اگر به استفاده از آن عادت کنید دیگر نیازی به دکمه‌ی RecentApps گوشی نخواهید داشت. در Floating Toolbox شما یک آیکون کوچک و شناور که همیشه و همه جا حتی در اپلیکیشن‌های FullScreen در دسترس شما است را در اختیار خواهید داشت که می‌توانید اپلیکیشن‌های محبوب و پراستفاده‌ی خود را انتخاب کرده تا با لمس این گزینه، در یک نوار جدید به شما نمایش داده شوند. به این ترتیب می‌توانید هر زمان و در هر اپلیکیشنی که بودید با لمس این آیکون شناور و سپس آیکون اپلیکیشن مورد نظر، آن را اجرا کنید.

دسترسی سریع به اپلیکیشن های پراستفاده در Floating Toolbox

 

مهمترین تفاوتی که Floating Toolbox با RecentApps دارد همانطور که گفته شد امکان انتخاب اپلیکیشن‌های پراستفاده است. برای مثال فرض کنید که در حال گفتگو با یکی از دوستان خود در اپلیکیشن تلگرام هستید. از برنامه خارج می‌شوید تا یک فایل موسیقی را در پس زمینه‌ی گفتگو پخش کنید و در همین حین نیز عکسی را از دوست خود دریافت می‌کنید که به مشاهده‌ی آن می‌پردازید. به همین سرعت شما سه اپلیکیشن تلگرام، موزیک پلیر و گالری عکس خود را به RecentApps منتقل کردید و در صورتی که همین حالا این گزینه را در گوشی خود لمس کنید شاهد ده‌ها پنجره از اپلیکیشن‌های غیرضروری خواهید بود که تنها دسترسی سریع به اپ‌های مهم‌تر را کند می‌کنند. از همین رو می‌توانید با استفاده از Floating Toolbox و انتخاب اپلیکیشن‌هایی که بیشتر استفاده را از آن‌ها دارید به راحتی هرچه تمام‌تر بین اپلیکیشن‌های مختلف جا به جا شوید. ضمن آنکه تنها اپلیکیشن‌هایی که اخیرا از آن‌ها استفاده کرده‌اید در RecentApps وجود دارند و در صورتی که پیش از این آن را اجرا نکرده باشید به اجبار باید به AppDrawer مراجعه کنید که این مشکل، در Floating Toolbox وجود ندارد و آیکون‌های مشخص شده فارغ از اجرا یا عدم اجرای اخیر آن‌ها به شما نمایش داده خواهند شد. امکان جا به جایی آیکون شناور به مکان دلخواه در صفحه‌ی نمایش، امکان تغییر سایز منوی Floating Toolbox، قابلیت تغییر وضوح آیکون شناور، فعال/غیرفعال‌سازی انیمیشن در اجرا، امکان تغییر رنگ منو و آیکون و همچنین تعبیه‌ی بخشی جداگانه برای قرار دادن میانبرهای سیستمی همچون وای‌فای، بلوتوث، چراغ قوه و … از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن به حساب می‌آیند. برای دانلود نسخه‌ی رایگان این اپلیکیشن از لینک زیر استفاده کنید. در نسخه‌ی رایگان شما تنها می‌توانید ۵ اپلیکیشن را برای این منوی شناور انتخاب کنید.

نکات مثبت

  • دسترسی سریع به اپلیکیشن های پراستفاده
  • امکان شخصی سازی ظاهر برنامه
  • امکان اضافه کردن ۵ اپلیکیشن در نسخه ی رایگان
  • امکان نمایش میانبرهای سیستمی

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>