دسته ها

فناوری اطلاعات اطلاعات بیشتری از شرکت های بزرگ دنیا بدست آورید

اطلاعات بیشتری از شرکت های بزرگ دنیا بدست آورید

خیلی از مواقع نام شرکت های معروف را می شنوید و از بسیاری از محصولات و خدمات آن ها استفاده می کنید اما تنها یک خط نوضیح برای شناخت شرکت ها کافی نیست. شما می توانید با استفاده از وب سایتی که ما معرفی می کنیم در مورد شرکت های بزرگ اطلاعات بیشتری بدست بیاورید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

شرکت‌های بزرگی مانند فیسبوک، گوگل، اپل، سامسونگ و ده‌ها شرکت دیگری که چه در زمینه تکنولوژی و چه در زمینه‌های دیگر شنیده‌ایم، همگی از راز و رمز‌های زیادی در پشت پرده برخوردارند که بسیاری از آن‌ها را نمی‌دانیم.

اطلاعات بیشتری از شرکت های بزرگ دنیا بدست آورید

 

برای مثال فیسبوک، اپل و گوگل چند کارمند دارند؟ مقر اصلی آن‌ها در کدام خیابان ایالت آمریکا قرار گرفته است! و چندین کارمند را در اختیار دارند؟ به صورت ماهانه چقدر فروش یا درآمد دارند و چقدر از آن را حقوق می‌دهند. 

برای مثال امید کردستانی در زمانی که در آلفابت کار می‌کرد چه مقدار حقوق می‌گرفت، چه سمتی داشت و داستان زندگی وی به چه صورت بوده است. بنابراین درباره مدیر عامل‌های شرکت‌های بزرگ نیز می‌توانید اطلاعات بسیار خوب و زیادی را بدست آورید. 

اطلاعات بیشتری از شرکت های بزرگ دنیا بدست آورید

 

اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری از شرکت‌های مختلف فعال در دنیا داشته باشید و درباره کمپانی‌های مورد علاقه خود نیز بیشتر بدانید، وب‌سایت FindTheCompany این کار را بسیار ساده کرده است.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.findthecompany.com مراجعه کنید.

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>